2737
2734
عنوان

طلاق با دوتا بچه خیلی سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 40 پست
یه پایان تلخ بهتره از یه تلخی بی پایان برای همه چی شکایت کنی تا میتونی بهش فشار بیار نفقه خودت و ...

میدونیدچیه روانی من نمیخوام زندان بیفته بجه هام هیچکس نیست نگه داره منم جا ندارم نگه دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاف گرفتی

نه 

ولی توی خونه ای پر از تشنج بزرگ شدم 

عزیزم میدونم خیلی سخته ایشالا خدا بهت قدرت بده از هیچکدوم از حق هات نگذر باید تقاص تموم هرزه گریاشو بده

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2731
2740
چه چیز هایی قراره ببینم خدا میدونه

و شاید  روزهای خوبی در انتظارت باشه ولی تو بخاطر ترسهات  و دودوتا چهارتای  اشتباه   داری  یک جهنمو تحمل میکنی اجازه دادی   یک نامرد هرررر بلایی سر روح و روان و جسم و جان تو و بچهات بیاره   چرا   اجازه دادی  ب این گستاخی برسونه ک بندازه تو رو با بچهات بیرون  .یارو فیلش یاد هندستون کرده باااشه عیب نداره منتهی اول بیاد مای لرز خربزه ای ک خرده بشینه حق و حقوقتو کانل بده تو طلاق نخواه نهریه بخواه   مدرک جنع کن ک میگه برو طلاقی و ۰۰۰ پدرشو درنیارن اجرتالمثل  زحمتهای ک کشیدی هم ازش طلب کن    نفقه بچهارو بگو کامل ماه ب ماه باید بده 

یک زندگی بدون اقا بالاسر در کنار بچهات بهتره تا یک زندگی با وجود یک ادم ک  روح و شخصیت ادمو تباه میکنه و فقط اسم نحسش ب عنوان شوهر بالا سرت باشه ۰۰۰  وقتی از نظر مالی تامین بشی  میفهمی زندگی چیه ۰۰۰ 

و شاید  روزهای خوبی در انتظارت باشه ولی تو بخاطر ترسهات  و دودوتا چهارتای  اشتباه &nb ...

بچه ها رو برده با خودش  من نمیخوام بجه هام قبول کنم چون آدم شری هستش یه چیزی بش بهشون ازم دست نمیکشه

بچه ها رو برده با خودش  من نمیخوام بجه هام قبول کنم چون آدم شری هستش یه چیزی بش بهشون ازم دست ن ...

جای تو باشم از بچهام نمیگذرم   پدرشم درمیارم  ترس چیه   اون باید بترسه   شما دیگه چیزی برا از دست دادن ندارین ک بترسین   اونه ک باید بترسه ۰۰چ

جای تو باشم از بچهام نمیگذرم   پدرشم درمیارم  ترس چیه   اون باید بترسه  &nb ...

جای ندارم برای بچه هام پولی ندارم بچه خرج میخواد فعلا بزار دست خودش باشه اگر من مهریمو گرفتم اون موقع 

2706