2737
2734
خوشبحالت کاش عشق 6 ساله منم رو حرف پدر مادرش حرف میزد

عزیزم اصلا خانوادش قبول نداشتن که یکی از خودشون که خیلی سرتره بگیره....

الان که کروناگرفتم گفتم بیا ۲متری من بخواب ببینمت طاقت دوریشو ندارم

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
عشق و احساس حد و مرز نمیشناسه.راستش خودمم نمیدونم . من اول اصلا دوستش نداشتم اون عاشقم شد بعد منم جذ ...

منم به عشق مجازی اعتقاد دارم، امیداورم هرچی که به صلاحته همون بشه، میتونم بپرسم شما و اون اقا چندسالتونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب آخرش چی میشه ؟

چی میشه؟😂

یا باهم ازدواج میکنن یا هم عشقه پوچه😑😂

نمونش زن بابای خودم😑😑👌😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2731
عزیزم وقتی دوستش داری ،تصمیتو بگیر و پای عشقت بمون.چرا میخوای یه عمر با حسرت زندگی کنی همش نگاهت جا ...

حرفای منو زدی این حرفا من به عشقمو خانوادش زدم چون بهونه الکی آورده بودن البته ما هردو شیعه هستیم مشکل چیز دیگه که میدونم فقط الکی بهونه که بهم نمیخوریم فلان مارو جدا کردن 6 سال باهم بودیم خوش خرم الکی جدامون کردن اینم بیزبون کاش یکم بیشتر زبون داشت و جربزه داشت تلاش کنه الان 2ماهه جداشدیم امیدوارم سرش به سنگ بخوره عرضشو پیدا کنه جلو خانوادش وایسه دوباره برگرده از دلتنگی زنگ پیام میده ولی من هی میگممیگم یه کاری کن لال میشه

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
جدی ؟ مامانت چکار کرد ؟

الان با زن بابام تو ی خونن لابد😐😐

خب طلاق گرفت دیگه عزیزم😑👌😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2738
وای نهههههههه خیلی ناراحت شدم عزیزم 

فدات شم💓💋😢🌹

عزیزم خوشبخت باشید

قربونت جونم..بهترین ها انشالله برات رقم بخوره....اینم مطمین باش اگرانتخاب درس باشه هر لحظه تو زندگی احساس میکنی که انگار تازه پیداش کردی

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
قربونت جونم..بهترین ها انشالله برات رقم بخوره....اینم مطمین باش اگرانتخاب درس باشه هر لحظه تو زندگی ...

تو دوستی هر لحظه همین حس داشتیم ولی خوب الان 2ماهه جدا شدیم خانوادش نزاشتن امید دارم برمیگرده 6 سال باهم بودیم

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
ولی مادر من طلاق نگرفت... سوخت و ساخت الان هم کنار هم هستند و با هم کنار میان اما خب...

جدی؟ 🙁

مادرت چ دله شیری داشته

ولی با اینکه چند زنی در بین ما چیز عجیبی نیس ولی مامانم دووم نیاورد😑

2706