2733
2734
پ چرا میگی دینش فرق داره؟😑 سنی مذهبه من خودم هم سنی ام ولی متاسفانه خانوادم هیچ وقت راضی نمیشن ب ...

ببخشید قصد بی احترامی نداشتم به خدا. خانواده ی اون‌اصلا مخالفتی ندارن خودشم همینطور خداروشکز اما مشکل اینه خاتواده ی  من خیلی مخالفن شدیدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای وای بعداین ۷سالم بازم دارن میسوزن...اجازه نمیدادن پسرشون بامن ازدواج کنه شوهرم تنهااومدخواستگاری ...

خوشبحالت کاش عشق 6 ساله منم رو حرف پدر مادرش حرف میزد

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
2731
ببخشید قصد بی احترامی نداشتم به خدا. خانواده ی اون‌اصلا مخالفتی ندارن خودشم همینطور خداروشکز اما مشک ...

ن عزیزم این چ حرفیه😘💋

آخی

امیدوارم هرچی ب صلاحته برات رقم بخوره😢🌹💋💓

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
عزیزم وقتی دوستش داری ،تصمیتو بگیر و پای عشقت بمون.چرا میخوای یه عمر با حسرت زندگی کنی همش نگاهت جا ...

چقدر این پیامت آرامش بخش بود. خیلی دیدگاه خوبی داری .خیلی ذهنت قشنگه واقعا لذت بردم. بهم انرژی دادی

بوده کسی ک ب مرد متاهل علاقمند بشه ؟

اوهوم

چرا نشه؟😑😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2706