2733
2739
عزیزم  ان شالله حل میشه  برات آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم

ایشالا

قربونت برم💓💋😍

همچنین😘💓

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم  مهم نباشه برات

ن دیگه قید همه چیو زدم

چرا مهم باشه😑🙁

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2731
انشالله که به هم میرسید...تواین مدت که فعلا ازهم دورین یکم بیشتر فک کن فکراینده دور ودراز رو بکن ببی ...

آره درست میگی دارم همش فکر میکنم ایشالله به نتیجه خوبی برسم و توکلم به خداست که کمکم کنه دراین راه که میدونم کمکم میکنه

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
2740
آره درست میگی دارم همش فکر میکنم ایشالله به نتیجه خوبی برسم و توکلم به خداست که کمکم کنه دراین راه ک ...

ای ول دخترخوب فقط وفقط بسپار دست کار دونش که خدا باشع

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
خب همین دیگه از موانع حادش اینه که ساکن پاکستانه!و دینشم کلا متفاوته

عزیزم دینش کامل متفاوت نیست اونم مسلمانه مذهبش متفاوته شما که فرق دین و مذهب رو نمیدونی فکر نمیکنی بهتره وقتی فیلم میبینی یه کم تحقیق هم انجام بدی؟

انشالله برمیگرده خوشبخت بشی جانم ...منم تو دعاکن کرونا گرفتم روحیمو باختم

مرسی عزیزم  

الهی به حق 5تن به نیت شهید ابراهیم هادی که خیلی زود مطمئنم حالتون خوب میشه اصلا روحیت از دست نده خیلی قوی باش مایعات زیاد بخور و حسابی تقویت کن خودتو خیلی زود به امید خدا خووووب میشی گلم

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
مرسی عزیزم   الهی به حق 5تن به نیت شهید ابراهیم هادی که خیلی زود مطمئنم حالتون خوب میشه اصلا ر ...

ممنون قربونت برم

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
آره. من شیعه ام‌ . اون سنیه

عزیزم من نمیخوام دخالت کنم اما منو همسرمم تفاوت مذهب داریم 

هیچ مشکلی نداریم و فک نمیکنم هیچ مردی میتونست انقدر منو خوشبخت کنه

من کاربر قدیمیم😍😊😉🙃🙂🤩😘😗☺️
عزیزم وقتی دوستش داری ،تصمیتو بگیر و پای عشقت بمون.چرا میخوای یه عمر با حسرت زندگی کنی همش نگاهت جا ...

من الان هزاران بار خدارو شکر میکنم به حرف قلبم گوش ندادم

همیشه هم جوری که شما میگی نیس

2706