2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اطرافم ندیدم اما زیاد شنیدم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731

عقد بودم عاشق دوس پسر سابقم بودم اونم منو دوست داشت هنوز

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2738

توی فامیل یکی هست میترسم تعریف کنم شناخته بشم ولی دراین حد بدون که از مورچه روی زمین تا پرنده توی آسمون به این وصلت راضی نبود

زنه هم شوهر داشت هم بچه طلاق گرفت تابایه ادم بیکار علاف ازدواج کنه

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
توی فامیل یکی هست میترسم تعریف کنم شناخته بشم ولی دراین حد بدون که از مورچه روی زمین تا پرنده توی آس ...

وقتی بزرگتر ها ب این نتیجه میرسند ک ب صلاح نیست اون عشق هرچقدر هم ک اتشین باشه نباید ب فرجام برسه دودش تو چشم خودشون میره

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2706