2752
2734
عنوان

فردا ختم بارداری دارم

442 بازدید | 30 پست

دوستان فردا ختم بارداری دارم با امپول فشار لطفا کسایی که زایمان طبیعی راحتی داشتن میشه بیان چند نکته بهم بگن ؟اونایی که زایمان سختی داشتن لطفا نیان بهم استرس وارد نکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل شما با سوزن فشار دردام شدوع شدزایمانمم راحت بود فقط موقعی که درد میگیرتت پاهاتو جمع کن تو شک ...

شما چند ساعته زایمان کردید و بارداری چندمتون بود ؟من بارداری دوممع

من با آمپول فشار زایمان کردم خیلی عالی بود پنج بستری شدم یازده پسرم بدنیا اومد 

ماما خصوصی حتما بگیر و اینکه دردش قابل تحمله اصلاااااااا به حرفهای بقیه که میگن از درد بیهوش شدیم فکر نکن ، باید قوی باشی و زور بزنی 

زور زدن خیلی مهمه ..که نترسی و قشنگ و پشت سر هم زور بزنی تا بچه بیاد بیرون 

مامای خصوص که بگیری میاد پیشت از اول ورزش میده آروم میشی ورزش میده دهانه رحم زودتر باز بشه و ...

اصلا هم ترس ندارد ...دردش مثل این میمونه که یبوست شدی و فشار زیادی میاد به مقعد و واژن که اون لحظات باید زور بزنی بچه بیاد پایین 

و بعدش کاملا راحت میشی انگار نه انگار دردی داشتی عزیزدلم 

خیلی حس خوبیه زایمان ...تولد فرزندت مبارک 

2706