2733
2739
عنوان

چرا نمیتونم بی تفاوت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 108 پست
میشه بگین علت کاراش چیه دخالت کردین؟ دعوایی پیش اومده؟ نمیشه ک بی دلیل؟

بخدا جون دخترم نه دخالت کردم ن چیزی فقط سر خرید عروسی گفت بهم ک باید برام خرید کنین من گفتم ما یه بار فقط برا عقد برا داماد خرید میکنیم همین....روزی که جهیزیه بردیم چیدیم هم اصلا محلم نذاشت منم گفتم خوشش نمیاد دیگ کم رفتم خونه خواهرم...فقط دوبار اونم وقتی شوهرش نبود رفتم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا جون دخترم نه دخالت کردم ن چیزی فقط سر خرید عروسی گفت بهم ک باید برام خرید کنین من گفتم ما یه با ...

اها

پس دلیلش اینه

یارو گدا گشنس ک میگه برام خرید کنید

مرد نیس

ولش کن بابا

ایندفعه دیدیش تو زودتز روتو برگردون

بخدا جون دخترم نه دخالت کردم ن چیزی فقط سر خرید عروسی گفت بهم ک باید برام خرید کنین من گفتم ما یه با ...

رسوم متفاوته ما دو بار خرید میکنیم احتمالا رسم اونا هم همین بوده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
انگار مجبور بوده با خانواده ای که دوست نداره وصلت کنه  خدا به داد دل خواهرت برسه البته ...

طفلک خواهرم عمم رفته دیدنش میگ اینقد گریه کرده بود چشماش پف بود میگ باهمسرش دعواش شد...خودمم از سرشب تا حالا دارم گریه میکنم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
رسوم متفاوته ما دو بار خرید میکنیم احتمالا رسم اونا هم همین بوده

چی بگم والا...حالا ی جیزی بود گذشت منم ک بهش بی احترامی نکردم فقط اون به من گفت منم همینو جواب دادم و تمام دیگه اصلا حرفی نزدم

2738
مگه فقط رسم اون مهمه یارو گدا گشنس ک علنی گفته برام بخرید وگرنه مرد ک نمیگه برام چیز بخرید،غرور دا ...

بخدا شوهر خودم حتی برا عقد نداشت خونوادم خرید کنن براش...سیسمونی هم نذاشت بدن مادرم اینا چون میدومست دستشون تنگه...ولی برای این اقا کامل عقد خرید کردن بی اونکه من و شوهرم ب دل بگیریم...خودمم تو خرید سیسمونی برا بچه اشون کلی کمک کردم

طفلک خواهرم عمم رفته دیدنش میگ اینقد گریه کرده بود چشماش پف بود میگ باهمسرش دعواش شد...خودمم از سرشب ...

گفتم که از خواهر خودت باید گله مند باشی 

تو هر خونه ای بالاخره چیزی پیش میاد که خوشایند طرفین نباشه ولی نباید اجازه داد 

حتی کوچکترین بی احترامی رو 

من همیشه میگم فلانی بد هم که باشه اعضای خانواده هست مثل دست و پای آدم .... میشه دستی که درد میکنه رو انداخت دور؟

نه 

پس باید در حد احترام معاشرت رو حفظ کرد

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
مگه فقط رسم اون مهمه یارو گدا گشنس ک علنی گفته برام بخرید وگرنه مرد ک نمیگه برام چیز بخرید،غرور دا ...

این بحثا به کنار ولی یه تعداد از خانواده های عروس خیلی متوقعن و اصطلاحا همش در حال زرنگ بازی دراوردنن . احتمالا سوتفاهم های زیادی هست و ایشون هم تفکرش همین شده . باید همه چی روز بله برون توافق بشه تا این مسایل پیش نیاد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

حالا دلم برا بچه خواهرم پر میکشه دوس دارم بغلش کنم ...دلم برای اجیم تنگه...آجیم وقتی من زایمان کردم مجرد بود تا چهل روزگی دخترم پیشم بود و مراقبم بود ولی الان من نمیتونم حتی ببینمش  

چی بگم والا...حالا ی جیزی بود گذشت منم ک بهش بی احترامی نکردم فقط اون به من گفت منم همینو جواب دادم ...

میدونم و کاملا درکت میکنم که چقدر الان ناراحتی . دلم هم برای خواهرت خیلی میسوزه ولی باید یکی این وسط ریش سفیدی کنه و با حرف زدن روابط رو اصلاح کنه . ما میگیم دختر مثل گوشت نرم و نازکه که زیر دست گربه اس

2706