2737
2734
عنوان

چرا نمیتونم بی تفاوت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 108 پست
آدم پرروییه مشخصه محلش نذارین ب بابات بگو خواهرتو بیاره خونشون برین پیشش

شوهرش نذاشت خواهرم بیاد خونه بابام...مامانشو اورد مراقبش باشه...بابام میخواست بره باش بحث کنه ولی من نداشتم گفتم این وسط آجیم صدمه می بینه تازه زایمان کرده ممکنه افسردگی پس زایمان بگیره

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بحثا به کنار ولی یه تعداد از خانواده های عروس خیلی متوقعن و اصطلاحا همش در حال زرنگ بازی دراوردن ...

وااااا

ما بختیاریا ک خیلی زشت میدونیم تو بله برون راجع ب این چیزا حرف بزنیم

نهایتش میگیم چند تیکه رو دوماد میخره

همین

بخدا خییییلی زشته سر لباس و این چیزا آدم شان خودشو بیاره پایین

یه مردی گفتن،مردونگی،واقعا تاسف داره

2731
اصلااااا محل نده. هر چقد محل بدی بدتر میکنه. فقط به خواهرت برس. و رفتارای شوهرشو سرکوفت نزنیدبهش.یجو ...

خوب منم کاری نداشتم میخواستم وقتی نیس برم...نمیدونم جطوری فهمید پیام داد که نبینم بیای خونه من گفته باشم ها....نمیدونی از وسط راه چطور برگشتم خونه....چقد دختر ۴سالم گریه کرد ک بریم پیش خاله

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
وااااا ما بختیاریا ک خیلی زشت میدونیم تو بله برون راجع ب این چیزا حرف بزنیم نهایتش میگیم چند تیکه ...

عزیزم ادمها متفاوتن . منطقه شما اره میدونم کلا همه چی با داماده جنوب هم همینه در عوض مهریه سبکه. این مناطق اینجوری نیست پس بهتره توافق بشه که حرفی نباشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
این بحثا به کنار ولی یه تعداد از خانواده های عروس خیلی متوقعن و اصطلاحا همش در حال زرنگ بازی دراوردن ...

بخدا اونم خیلی کم گذاشت ولی ما گفتیم پدر نداره عیب نداره حتی حرفشو هم نزدیم اصلا از اون خونواده های متوقع نبودیم برا خواهرم فقط یه حلقه و دوتا النگو ساده خرید ما اصلا نگفتیم چرا؟؟یا خیلی خریدای دیگه...ما اصلا دخالت نکردیم 

عزیزم ادمها متفاوتن . منطقه شما اره میدونم کلا همه چی با داماده جنوب هم همینه در عوض مهریه سبکه. این ...

عزیزم ماهم جنوبیم....بعدهم این حرفها تو همه ازدواج ها هست قرار نیس که بعدش بخاطر این چیزاهای ساده آدما ازهم کینه ب دل بگیرن ...

2740
عزیزم ادمها متفاوتن . منطقه شما اره میدونم کلا همه چی با داماده جنوب هم همینه در عوض مهریه سبکه. این ...

گلم کی گفته منطقه ی ما اینجوریه 

مهریه دخترای فامیل ما زیر ۵۰۰ تا سکه نیی

همه چی هم با دوماد نیس

جهیزیه هم میبریم،تقریبا کامل ،خرید دوماد هم میکنیم

ولی وظیفه نیس،لطفه

مگه قراره معامله کالا به کالا بشه

که بگن ما انقدر میدیم ،شما هم انقدر

شاید یکی نداره،

یکی هم مثل این آقا،باید بگرده یه دختر از خونواده ی مرفه بگیره،ک خرجش کنن که پوزش پر نشه

بخدا اونم خیلی کم گذاشت ولی ما گفتیم پدر نداره عیب نداره حتی حرفشو هم نزدیم اصلا از اون خونواده های ...

خب پس کلا اخلاقش خاصه کاش بیشتر فکرمیکردین یا بچه دار نمیشدن . گاهی جدایی بهتره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خوب منم کاری نداشتم میخواستم وقتی نیس برم...نمیدونم جطوری فهمید پیام داد که نبینم بیای خونه من گفته ...

به خواهرت بگو بیاد خونت. 

یچیزم بگم بهت... اون که به شوهر تو زنگ میزنه میخاد شوهرتو مثه خودش کنه. یا شوهرت از اون یاد بگیره. شماره شو تو گوشی شوهرت بذار رو رد تماس. یبارم زنگ زد به شوهرت. بگو من خواهرم نیستم هیچی نگما... زنگ میزنم به شوهر خواهرت واز اون گنده ترش..... اجازه اصلاااااا نده هرکاری میخاد بکنه..... خیلی پروعه

میدونم و کاملا درکت میکنم که چقدر الان ناراحتی . دلم هم برای خواهرت خیلی میسوزه ولی باید یکی این وسط ...

مامانم با مادرش حرف زد میگ اصلا هیچی نگفت...حتی نگفت با پسرم حرف میزنم فقط گفت چی بگم والا

کجایین شما؟ من اهوازم

منم خوزستانم

2706