2703
2553
عنوان

چرا نمیتونم بی تفاوت باشم

1420 بازدید | 108 پست

توی تاپیک قبلم گفتم:

که خواهرم تازه زایمان کرده ...دامادمون از قبل کلا با ما رفت و امدنداره حتی توی یک و نیم سالی ک ازدواج کرد فقط دوبار اومد خونه بابام بااینکه یه ربع ،بیست دیقه باخونه بابام و من پباده فاصله دارن ...کلا خودشو میگیره تو خیابون مارو می بینه روشو میکنه اونطرف ک یعنی ندیدم...قبلا یه بار ازش دلیل رفتارهاشو پرسیدم علنا گفت خوشم نمیاد باتون رفت و امد کنم....حالا رسید تا روز زایمان خواهرم

زنگ زدم دامادمون گفتم اجیمو بردن اتاق عمل تا باشوهرم بیام گفت ۹ماهه نیمدی الانم نمیخام بیای بعدم قطع کرد

بهش پیام دادم اگ نیمدم بخاطر این بود که تو گفتی نیاین خونه ام چ جوری بیومدم.‌‌‌‌‌..اونم گفت الانم بذار زندگیمونو کنیم

بعدم زنگ زد به شوهرم که من مشکلی باتو‌ندارم تا الانم رفت وامدی نداشتیم به خانومتم بگو به من زنگ نزنه شاید من خوشم نیاد 

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

شایدخوششون نمیادخب زوری ک نیس:/

خاهرت ازین موضوع اطلاع داره؟

بنظرم توبرودیدن خاهرت بگواون ناراحته اون تایمی ک شماپیش همین بره بیرون عجبااا

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
2714

بعد اینجا تاپیک زدم بنظرتون برم پیش خواهرم یانه...خیلیا گفتن نرو بعضیا هم گفتن شوهر خواهرت نیس برو 

خواهرمم هی پیام میداد بیا...خلاصه رفتم با ذوق کادو خریدم دخترمم لباس پوشید کلی ذوق داشت ک میریم دیدن نی نی...بعد تو راه بودم شوهر خواهرم بهم پیام دادم نبینم بیای خونه من ها گفته باشم....بعد من تو راه برگشتم خونه دخترم اینقد گریه کرد که چشماش سرخ شد

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
وا مرتیکه روانی خواهرتم ینی نمیاد دیدن خانوادش🙄

چرا خواهرم تنهایی میاد

انگار مجبور بوده با خانواده ای که دوست نداره وصلت کنه 

خدا به داد دل خواهرت برسه

البته از بی درایتی خواهرت ببین 

هر کاری هم خانواده ها بکنن باید طرفین اینقدر مستقل و مقتدر باشن نکشن وسط رابطه خودشون 

بدترین خانواده هم (دور از جون شما) واسه آدم عزیز هست 

کشش ندید بهتر هست 

بعد یک گلایه به خواهرتون بکنید 

وگرنه که میشه شما هم زنگ بزنید بگید همسر من رو وسط بی اخلاقی ها و دعواهای خودتون نکشید ما عادت نداریم !

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
اعتقادم نیست ولی بنظرم به هیچ عنوان خونش نرید بذارید خواهرتون بیاد که این وسط خواهرتون بین شما و همسرش آزار نبینه
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706