2737
2734
عنوان

ترس از بلوغ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 44 پست

عزیزم در مرحله اول نذارید هر چیزی ببینه . چرا این رو میگم

چون این گام گام باید متوجه تغییر و بلوعش بشه و اون رو بپدیره .

این یهو ببینه و اینجوری هم که میگی اصلا براش امادگی نداره خیلی بد ضربه میخوره . چون تنفر از بلوغ و نوجوانی پیدا میکنه و اصلا حالت خوبی نیست چون چیزی که ادم بتونه ازش فرار کنه همیشه هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چندسالگی میرسه

من خودم تو ۱۲ سالگی به بلوغ رسیدم تا الان که ۱۵ سالمه 

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          

من هم رشد سینه هام هم پریود شدنم تو ۱۲ سالگی شروع شد

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          
2740
اوه لعنت🥺 باهاش حرف بزن بگو دوست نداری شبیه من شی! ببین همه بهم میگن خانوم ! بگو فقط بدنت تغییر میک ...

همه ی اینارو گفتم ولی دوست داره بچه بمونه با اینکه 10 سال و نیمشه همش عروسکاشو بغل میکنه خیلی کوچیکه خیلی خیلی ولی واقعا با پری شدن ضربه میبینه اون دختر کوچولو قبل نمیشه

همه ی اینارو گفتم ولی دوست داره بچه بمونه با اینکه 10 سال و نیمشه همش عروسکاشو بغل میکنه خیلی کوچیکه ...

ما یکی از فامیلامون ۱۳ سالش بود

فعلا حالا حالا ها پری نمیشع خیالت تخت

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
قدش خیلی بلند شده از 125 یهو شده 140

طبیعیه تو سن رشد است 

2706