2733
2734
عنوان

ترس از بلوغ 😢

777 بازدید | 44 پست

دختر خاله من متولد سال 89 هستش 

ما یه طبقه خونمون فاصله داره یهو دیدم دوان دوان اومده خونه ما ،فت بریم اتاق درو قفل کنیم منم گفتم باشه نشست یهو دیدم گریه میکنه 

بچه ها دختر عمه من زود براش تبلت خریدن اون یه بار یه چیزی سرچ میکنه یه زن لخت میاد بعد خاک بر سر میشه و ..... کلا همه چی رو میدونه

ولی منو اون خیلی صمیمی هستیم همه چیشو اول به من نیگه بعد مادرش میگه اجی من میترسم گفتم چرا گفت از سینه ام یه چیزی اومده بیرون مادرش به من گفته بود که اگه برات در مورد بلوغ چیزی گفت توضیح بده قشنگ منم گفتم اجی جون دیگه داری بزرگ میشی خانوم میشی به بلوغ رسیدی یهو دیدم گریه اش بیشتر شد گقت اجی من میحوام بچه بمونم دوست ندارم بزرگ شم میخوام همینجوری بمونم من هنوز میخوام با عروسکام بازی کنم کلی چیز گفت خیلی گریه ام گرفت دیگه توصیح ندادم دلداریش دادم صورتشو شستم فرستادمش خونه 😢 یعنی کی به بلوغ میرسه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میخاس بزرگ نشه فیلم خ اک بر سری نمیدید 😐😐😐😑

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

منم از بزرگ شدن بدم میومد ولی خب مجبوریم نمیشه توقفش کرد

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          
2738

بلاخره باهاش کنار میاد عادت میکنه

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          
2706