2737
2734
عنوان

بچه ها شوهرم همش دلمو میشکنه😔بیاین درد دل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4992 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اختلافتون شدیده و حل نشدنیه خب جدا بشید  توی فضای متشنج فقط آینده بچه رو خراب میکنید چون ...

من توهین نمیکنم و عیبش رو نمیگم

اون از وقتی بیدار میشه تا زمانی ک گورشو گم کنه اینجوریه منک عقده ندارم اینجور کنم نو خانواده درستی بزرگ شدم ولی اون پر از عقده هس

2742
بهش بگو پول بده عمل کنم  بگو از اول که اینجوری نبودم توپخونه تو اینجوری شدم

پول نمیدن خواهر 

تازه من شوهر دوممه یه بار ی سگ ماده دید گفت نگا این عین توعه خیلی دلم شکست با اینکه من شش ماه بچمو شیر دادم و افتاده نیس

عزیزدلم ... خدا اهلش کن عزیزم از این لباسشویی بشکه ایی ها نمیتونی بخری ؟؟؟لباس چرب رو خیلی تمیز میکن ...

اهل بود انقد ک نمیزاشت من دست ب لباسش بزنم میگفت دستات اذیت میشه خدا نگذره از خانوادش ک زندگیمو سیاه کردن و الان عقب وایسادن و دعای خیر میکنن 

مامانم یکی داره راضی نیست مال شما مارکش چیه میشه عکسشو برام بزاری اگه قیمتشون مناسب باشه میگیرم چون واقعا هرهفته سر لباس کار من زجر میکشم قبلنا خودش میشست الان چندماهیه میاره میندازه خونه میگه وظیفه تو هست بشوری البته اینو خودم مطمئنم ک مامانش بهش گفت نشوره .

اسم و عکسشو برام بزار شاید تونستم بگیرم بلکه یه نفسی بکشم 😥

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2738
چقدرررررررر دردمون مشترکه 😥همین امروز ک مثلا عید بود چندبار مامانش اینا زنگ زدن گفتن بیایید ولی نزا ...

اره منم گاخی تو دلم شوهرمو نفرین میکنم 

نگین سنگ دل هستم چون اونم نفرین میکنه و بهم هم میگه ک ناراحت بشم 

براش فلاکس اب یخ گذاشتم تو سرویس میوفته و اباش خالی میشه، اومد خونه گف دیگه برام اب نزار ریخته اینقدرررر نفرینت کردم ک خدا میدونه، گفتم چرا اخه گفت چون درشو محکم نبستی گفتم اتفاقا خیلی هم مححکم بستم مثل هر روز 

عوض تشکرشه عوضی منم دیگه اصرار نکردم بهش اب بدم. ببره لیاقتش همون ابای کثیف شرکت هس

نامرد مگه من بدی ترو میخام بهت اب یخ میدم ببری اونجا بخوری ک هلاک نشی عوض تشکر نفرین میکنی

یا بهم میگه تو هیچی نیسی فقط خلا شوری چند روز پیش گفت اینقدددددد دلم شکست 

ب قول شما بغضم. گرف شدید داشتم خفه میشدم

نمیدونم چرا خدا اینارو بلایی سرشون نمیاره با اینکه دل میسوزونن؟ 

اهل بود انقد ک نمیزاشت من دست ب لباسش بزنم میگفت دستات اذیت میشه خدا نگذره از خانوادش ک زندگیمو سیاه ...

گلم من از این کوچولو ها دارم ۴ کیلو گنجایش داره پارسال ۵۰۰ خریدم 

ناراحت شدم برات ان شالله سر عقل بیاد قدر زحمتات رو بدونه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
دقیقااکثر مردایی که گله میکنند و ناراضین خانمی دارن که از خودش غافل شده

ن اتفاقا من از خودم غافل نیستم میخام خرج کنم دعوام میکنه ارایش میکنم دعوام میکنه برو بخون نوشتم ک

فازش چیه؟؟ خوب نقطه ضعف نشون دادی اونم داره اذیت میکنه  حداقل حرص نخور اعتماد به نفس نداری&n ...

چرا اعتماد ب نفسم خوبه کم. نشده 

فازش اینه ک مریضه چون خودش سینه داره و عسب داره میخاد عیب منو بگه ک عیب خودش ب چشمم نیاد

اهل بود انقد ک نمیزاشت من دست ب لباسش بزنم میگفت دستات اذیت میشه خدا نگذره از خانوادش ک زندگیمو سیاه ...

اسمش آ اِ گ

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706