2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم همش دلمو میشکنه😔بیاین درد دل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4920 بازدید | 96 پست
پول نمیدن خواهر  تازه من شوهر دوممه یه بار ی سگ ماده دید گفت نگا این عین توعه خیلی دلم شکست با ...

مال منم پول نمیده ولی جرات نداره حرف مفت بزنه

اول زندگیم خیلی ازش تو سری خوردم

کار میکردم حقوقم و میگرفت 

تحقیرم میکرد .... خیانت کرد

من خیلی تو زندگیش عذاب کشیدم چون یه احمق بودم که از طلاق میترسیدم 

قیافه و هیکلم بد نیست ( فقط پف زیر چشمم بده ) 

مهندس هستم و بابام هم وضعش خوبه بعد. این عوضی برای من قیافه میگرفت چون خودم بهش رو دادم

خانواده که هار شده بودن عجیب 

الان دو ساله همشون و نشوندم سر جاشون بدون دعوا و بحث ....

اولین کاری هم که کردم عزت به نفس و اعتماد به نفسم و. درست کردم

اره منم گاخی تو دلم شوهرمو نفرین میکنم  نگین سنگ دل هستم چون اونم نفرین میکنه و بهم هم میگه ک ...

بخدا با گوشت و خونم درکت میکنم چون همین دردو من دارم همش ایراد میگیره و طعنه میزنه و کنایه 

تا یه چیزی میشه میگه خدا کنه خیر نبینی 

بخدای احد و واحد قسم یه روزایی بود ک ساعتها گریه میکرد و میگفت تو انقد از من سر هستی ک من میترسم از دستت بدم حالا من شدم لولو و اون شده آقا شیکه هرچند من گوش ب این حرفاش نمیدم و خودم واسه حال دلم هرکاری بتونم میکنم 

منم قدم 158 هست و نسبت ب قد اون کاملا متناسبم چون خودشم قد بلند نیست متوسطه ولی گاهی وقتا تو تلویزیون این آدمایی ک قدشون خیلی کوتاس رو نشون میده میگه اینا دوستای توان شبیه همین البته من فقط پوزخند میزنم تو دلم میگم سگ اینا شرف داره به تو ک اینجوری ول میشکنی هرکاری براش انجام بدم بازم ناراضیه ولی اگه همون کارو کسی انجام بده صدبار تشکر میکنه ازش همه خانوادش حتی از من راضین ولی خودش فقط از بالا منو میبینه نمیدونم به چیش مینازه حقوق ماهی یه تومنش خونه اجاره ای و ماشین نداشتش ... که انقد عذاب میده والله اگه پای بچم وسط نبود یه لگد میزدم در کو نش بره بشه حمال ننه اش حیف حیف حیف دخترم پامو بسته

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی ته دلش دل رحمه ک بخوره تو سرش  اصلاااا ابراز احساسات نمیکنه بهم  10 سال زندگی یبار ب ...

وای تو انگار منی منم شوهرم فقط عیبامو میگه  قدم ۱۵۶ هست فقط میگه کوتاهبی

بهترین نیستم اما خودمم😍
بخدا با گوشت و خونم درکت میکنم چون همین دردو من دارم همش ایراد میگیره و طعنه میزنه و کنایه  تا ...

درکت میکنم اینا عقده این بیخیال

والا خاهر شوهرم میگف ای کاش من هم قدو قواره تو بودم هر چی بگوشی بهت میاد من یه شلوار میخام بخرم مشکل دارم حسرت یه کفش پاشنه بلند ب دلم موند ولی تو راحتی خوبحالت

میخاستم بگم داداشت گوه اضافی میخوره گفتم بیخیال

2728