2410
2553
عنوان

بچه ها شوهرم همش دلمو میشکنه😔بیاین درد دل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4810 بازدید | 96 پست

عزیزم تو هم ورزش کن و به خودت برس و بیشتر برا خودت وقت بزار.هرچی گفته هیچی نگفتی و اعتماد به نفست کم شده.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هروقت گفت بهش بگو من از خودم راضیم و خوشحالم ک تنم سلامته،باهوشم،و از نظر خودم خیلی زیبا هستم و جوا ...

ای بابا مردی هس ک این حرفا روش اثر کنه ولی شوهر من اصلااا

خیال میکنی بعد از 10 سال هنوز عقلم نکشیده اینا رو بگم؟ 

گفتم بابا هزاار بار گفتم

خودشون گلوله ایراد هستن خانوادگش ولی یه جوری منو خانوادمو تحقیر میکنه ک خودمم میگه نکنه راسته؟ ولی اصلااا هم راس نیس

من حس میکنم چون از شوهرم سرترم ازم ایراد میگیره چون خودش اعتماد ب نفس نداره 

دیشب دعوای شدید گرفتیم من بهش گفتم ایشالا کرونا بگیری بیام سر قبرت(من قدم بلنده )بهم گفت مثل اسب میمونی چرا نمیمیری

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
2720

احترام خیلی ارزشت رو میبره بالا وقتی توهین شنیدی سکوت کن و ناراحتیتو نشون بده و تا دوروز سرسنگین باش خوب میشه. غذا بزار جلوش باهاش حرف نزن میوه و چایی بزار جلوش خودت بشین یه ور دیگه تریپ ادمای طلبکارو نگیری فقط ناراحتی رو ت  چهرت داشته باش کم کم خوب میشه احترام یادت نره

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند
ب خودت برس و آرایش کن اگه خواست بهت دست بزنه بگو من سینه هام آویزونه شکمم ترک داره بهم دست نزن،با بچ ...

من همین کارارو کردم کاغذ اورد واسم گفت بنویس برم زن بگیرم حرفمو گوش نمیدی

2714
عزیزم تو هم ورزش کن و به خودت برس و بیشتر برا خودت وقت بزار.هرچی گفته هیچی نگفتی و اعتماد به نفست کم ...

اتفاقا جوابشو میدم خیلیییی زبون درازم گاهی ک حسش نباشه ساکتم

بهم میگه سینه اویزون میگم والا من ک سوتین میپوشم و زن هستم عیبی نداره 

تو چیکار میکنی؟ نکنه میخای سوتین بپوشی توهم؟ 

ولی بازم. میگه

خوش به حالت اگ من بودم اینقد دعوا میکرد و میزد ک خدا میدونه

نه ما کلا اهل زدن و جنگ و دعوانیستیم 

صداشو یه شب برد بالا منم مث خودش داد زد گفتم من ننت و خواهرت نیستم سرم داد میزنی حواست باشه دیگه دیدم هیچی نگفت 

الان من خودم پریود سقط کردم دوماه حالم خوبی نیست بقایا دارم فشار رومه تو دیگه بدترش نکن 

درک کنن باید

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
مثلا 3 دنگ خونه رو ب نامم زد بدون چون و چرا با اختیار خودش  این ینی دوسم داره؟

اره خیلی دوستت داره. یه هفته براش قیافه بگیر به خودت برس وقت های خالی خوشگل کن کتاب بخون کارای با کلاس انجام بده. اون لباسایی که تا حالا نپوشیدی تو خونه بگیر بپوش بعضی وقتا بزن برا خودت آواز بخون . بغضا تو پنهون نکن اصلا هم غر نزن یه هفته امتحان کن

ب خودت برس و آرایش کن اگه خواست بهت دست بزنه بگو من سینه هام آویزونه شکمم ترک داره بهم دست نزن،با بچ ...

والا بخدا بهش میرسم اینه اخلاقش چ برسه ک نرسم 

ارایش هم میکنم دعوام میکنه میگه نزن

ب نظرم اعتماد ب نفسش کمه الکی خودشو با اعتماد ب نفس نشون میده و منو تخریب میکنه ک اعتماد ب نفس خودش بالا بره با اینکار 

2706