2737
2734
عنوان

بچه ها شوهرم همش دلمو میشکنه😔بیاین درد دل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4920 بازدید | 96 پست
خواهرم حلال کن خندم گرفت 😂😂

من خودم خیلی ناراحت شدم دیشب کلی گریه کردم

ولی الان داشتم مینوشتم خندم گرفت 🤣

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا بخدا بهش میرسم اینه اخلاقش چ برسه ک نرسم  ارایش هم میکنم دعوام میکنه میگه نزن ب نظرم اعت ...

مردا وقتی می خوان لقمه ی بزرگتر از دهنشون بردارن خردش میکنن😐😐😐

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
من از وقتی ب بچه هام شیر دادم. سینه هام یکم اویزون شده خودمم سختمه  همش میزنه تو سرم  خب ...

سعی کن تا میتونی به خودت برسی وقتی میگه سینه هات اینجوریه بگو اره پول بده برم لیفت کنم درست بشه 

والا خانمای ایرانی به جای اینکه به خودشون برسن همش خرج شوهر و بچه میکنن اخرشم اینجوری 

مدام ازش پول بگیر و هرروز تو ارایشگاها و دکترا باش خودتو بساز اگرم پول نداد بهش بگو پس حق اعتراضم نداری شایدم بخاطر همین سرده به خودت برس دلشو ببر 

2740
اره

خیلی بد پس

من دیشب یه سوتین ابری زدم جشن بودم کلا بدم میاد ابرش کم بود گفتم پشتموباز کن خسته میشم دوس ندارم میگه نه من اینطوری دوس دارم 

قبلش یه بار زدم بهم دست میزنه میگه چیکار کردی کوچیک شده منم از دهنم در رفت این هم کوچیک بود هم جمع و‌جور دو آنقدر ور میری با آدم معلوم اینطوری میشه 

واقعا به آدم بر میخوره آدم بگرده خودشون سراسر ایرادن

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
سعی کن دلشو بدست بیاوری اون وقته که به حرفات گوش میکنه با ملایمت بهش بگو چهارتا عزیزم و گلم بزار روش ...

تو یه متن پیامم دوبار میگم عزیزم 

پیش خودش هم. حرف ک. میزنم و میگم عزیزم فلان و.... گاهی میگه چقد فک میزنی اینقد گو نخور 

ب نظرم. از عمد اینجوری میکنه ک منو تخریب کنه و اعتماد ب نفسمو بیاره پایین

ببین میگم کوتاه باشی یه جور بلند هم باشی یه جور

اصلا میگم هرکی مارو میبینه میگه من خیلی سرترم

بازم ایراد میگیره خخخ

پس توام بشنو و باور نکن 

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
ای بابا مردی هس ک این حرفا روش اثر کنه ولی شوهر من اصلااا خیال میکنی بعد از 10 سال هنوز عقلم نکشیده ...

اگه اختلافتون شدیده و حل نشدنیه خب جدا بشید 

توی فضای متشنج فقط آینده بچه رو خراب میکنید

چون بعدها توی روحیه و خلقیات اون بچه تاثیر مخرب میذاره

اگه شرایط طلاق ندارید سازش کنید و از هرگونه بحث و تحقیر و تشنج دوری کنید

یه چیز شما میگید ی چیز اون اخرش فقط توهین و دورتر شدن از همدیگه س

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
چقدرررررررر دردمون مشترکه 😥همین امروز ک مثلا عید بود چندبار مامانش اینا زنگ زدن گفتن بیایید ولی نزا ...

عزیزدلم ... خدا اهلش کن عزیزم از این لباسشویی بشکه ایی ها نمیتونی بخری ؟؟؟لباس چرب رو خیلی تمیز میکنه من لباسای شوهرمو تو همین لباسشویی ها میشورم با ابداغ و تایید دستی خیلی تمیز میشه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706