2737
2739

اصلاا مذهبی نیستم اعتقاداتم صفرر و نمیخوام هم داشته باشم

. مثلا یه بار بزرگترین مشکل زندگیم برام پیش اومد و اومدم نی نی سایت مثلا گفتن از امام حسین بخوا و... ابنا

و من خواستم و شبش خواب دیدم  که یه جمعیتی از پیشم رد شدن و پرچم به دستن یکیش اومد پیشم و چهرش معلوم نبود و روشن بود و گفت تو هم باهامون بیا بریم کربلا و من رفتم 

دقیق فرداش یه جوری مشکلم حل شد که انگار وجود نداشت

. خواهر شوهرم چن سال بود باردار نمیشد و بعد دو سال درمان جواب اخرین ازمایشش از اولین باری که ازمایش داد هم بدتر شد و گریه کرد و گفت شاید دیگه مادر نمیشم

من خواب دیدم بازم همه دارن میرن کربلا یهو دیدم خواهر شوهرم یه بچه تو دستشه و داره میاد بم گفت از کربلا برگشتم و این نی نی رو امام حسین بهم داد😍😍کپ خودش بود

فرداش زنگ زدم بش گفتم بازم دلش گرم نشد

دقیق همون ماه پریودیش عقب افتاد و بیبی چک خودمو بهش دادم مثبت شد😅😅عصرم بود که زدش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

همین حسین حسینم از سرم زیاده 

خدا اجازشو به هر کسی نداده.. :)

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.

میشه تویی که دلت صافه واسه منم دعا کنی ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ، تو را بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ، تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم، تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم ،تومرا چه دیدی که وفادار ماندی...
2706