2752
2734
عنوان

خانما من مذهبی نیستم چرا خواب امام حسین میبینم🫡

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 88 پست

ربطی نداره به مذهبی بودن و نبودن  من خودم مذهبی نیستم یعنی نماز خون نیستم روزه ام نمیگیرم ولی خب خدا و اینارو همه رو اعتقاد دارم با متنت که الان خوندم یه جوری شدم خیلی دلم خواست جات باشم به نظرم بنده عزیزی هستی برای خدا برای بابای منم دعا کن هرچی صلاحشه اتفاق بیفته و خوش بخت بشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جا تو بودم با کله مذهبی میشدم😂من خودمم خیلی مذهبی نیستم ن نماز همیشه سر وقته ن اونقدر اعتقادات قوی دارم ولی واقعا به اماما خیلی ایمان دارم و هروقت صدا زدم یک جوری جواب دادن 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2731

یک عمر کلفتی در خونه اقا رو کردیم ولی لایق نشدیم بیاد تو خابمون 

حالا که شما نزدیکی 

برا مام دعا کن..

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.
دختر خب هی راه برات باز میکنن وا بده دیگه 😅

عزیزم حقیقتش رو بگم همیشه سعی میکنم تو زندگی ادم خوبی باشم و بد کسی رو نگم یا خیلی چیزای دیگه سعی میکنم انسانیت داشته باشم

همیشه ارتباطمو با خدا دارم😘

فک کنم به خاطر گذشتمه که مادرم مذهبی بود تو ذهنم این چیزا مونده هنوز تو ناخوداگاهم

دقیقا همینه شما شاید به ظاهر میگی اعتقاد نداری ولی در ناخودآگاه برعکس هستید و به دلایلی میخواید احساسات و اعتقاداتتون رو سرکوب کنید . خواب ها و رویا هاتون دلیل محکمی بر این قضیه اس

من جا تو بودم با کله مذهبی میشدم😂من خودمم خیلی مذهبی نیستم ن نماز همیشه سر وقته ن اونقدر اعتقادات ق ...

اره واقعا 😅😅یا مثلا حضرت املبنین من نمیدونم کی هستن

هررررر وقت هرررر مشکلی داشتم یا یه چیزی گم کردم

درجااا مشکلم حل شد

ن عزیزم اینجور نگو😘😘😘حتما

هیچوقت ازش غافل نشو 

همین اقایی که اومد تو خوابت 

یروز باز میکنه گره کورتو..

عاشقش باش که تنها همین لایق عشق 

لیاقت داری خواهرم 

شرمندش نکن

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.
خب بعضیا رو خدا و ائمه بهشون نظر دارن بزور ببرنشون بهشت شما هم از اون دسته ای البته معلوم نیست این ن ...

عزیزم من خیلی دوس دارم بمیرم ینی امکانش هست

اینقدر خوابای اینجور میبینم

که خیلی واقعین ینی خواب نیستن انگار