2733
2734
عنوان

یکی بیاد بگه من از دست مامانم چیکار کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 64 پست

ایندفعه بهش بگو نمیخواستی بچه دار بشم شوهرم نمیدادی 

حالام میتونی بیا برش گردون همونجا که بوده 

والا

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببين مادرت يا داره بهت حسادت ميكنه يا واقعا منظورش اينه كه از خواهر برادر مراقب ميكردي يه جاي يچه او ...

خب من قبل از بارداریم همش اونجا بودم و کمک مادرم میکردم ولی آخه با یه بچه دوماهه..؟ نمیشه که!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه یه بار برای همیشه بهش بگو مامان چیکارش کنم اوردمش بندازم سطل اشعال یا بدم بهزیستی بزارم دم در خوبه خودت مادری این کارو میکنی با خواهر برادرم قرار نیست یکی بد باشه همم بد باشن ۵تا انگشت مثل هم نیستن اگه بد بود خدا نمیداد خودش میکشتش تو شکمم حتما حکمتی داره الان اوردم باید مواظبش باشم خوب تربیتش کنم تا مثل خواهر برادرم نشه بجای نصیحت خوب داری دیونم میکنی کاری میکنی از بچم بگذرم خودت میتونی از من بگذری اگه میتونی دیگه زنگ نزن این حرفارو بزنی تو باید دلگرمم کنی به زندگی نه اینکه اینه دقم بشی زندگیم از هم بپاشه خودمم افسردگی بعد زایمان بگیرم حداقل دلگرم نمیکنی سردمم نکن 

واقعا هم همینطوره و من و همسرم عاشقانه پسرمون رو دوست داریم ولی شاید باورت نشه مادرم به نوه خودش حسا ...

حسادت چی

نه فکر میکنم از بس خودشون اذیت شدن واسه شما نگرانن

دوستم میگفت اسم بچه دوم میارم مامانم دعوا راه می اندازه میخوای چیکار من اینقدر اذیت شدم بسه دیگه

وگرنه خدایی هر چی فکر کنی نمیشه حسادت باشه چطوری اخه

2728
باهاش بحث نکن فایده نداره . مادر منم وقتی می دید من زیاد به بچه ام می رسم می گفت از بچه کسی خیر ندید ...

اصلا قشنگگگگگ حس میکنم داره به رسا حسودی می‌کنه...والا حسادت مادربزرگ به نوه ندیده بودم اونم دیدم

اصلا دلم نمی‌خواد دومورد پسرم بد فکر کنم ولی کم کم دارم پشیمون میشم...خودمم بعد از زایمان افسردگی شد ...

اصلا به حرباش فکر نکن بهترین مادر برای بچت باش کاری کن بچت کمبود محبت نداشته باشه باهات دوست ورفیق باشه نه ازت دوری کنه

حسادت چی نه فکر میکنم از بس خودشون اذیت شدن واسه شما نگرانن دوستم میگفت اسم بچه دوم میارم مامانم د ...

خب من همیشه پیش مامانم بودم خرید و اینا میخواست هرچی بود منو صدا میکرد ولی دو سه بار که گفتم نمیتونم تو این اوضاع با بچه از خونه بیام بیرون ناراحت شده و غر میزنه کم چرا بچه‌دار شدی ؟

خب من قبل از بارداریم همش اونجا بودم و کمک مادرم میکردم ولی آخه با یه بچه دوماهه..؟ نمیشه که!

عزيزم مشكل از مادرته نه از شما بهش فكر نكن مادرت ببينه بي تفاوتي خودش اروم ميشه 

اصلا به دل نگير 

بعد دلت مياد نگاهت و به اون بچه معصوم خراب كني به خدا حيف اين روزات و كيف كن با بچت

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2738
اصلا به حرباش فکر نکن بهترین مادر برای بچت باش کاری کن بچت کمبود محبت نداشته باشه باهات دوست ورفیق ب ...

همه تلاشم رو میکنم ولی حرفای مادرم واقعا آزار دهنده و انرژی منفیه

عزيزم مشكل از مادرته نه از شما بهش فكر نكن مادرت ببينه بي تفاوتي خودش اروم ميشه  اصلا به دل نگ ...

دقیقا...همه مادربزرگ دارن بچه منم مادربزرگ داره...انقدر دلم واسش میسوزه بخدا! مادرم تا حالا کلا رسا رو ده بار بغل نکرده!

بیست و یک...اتفاقا همش میگه که زود بچه دار شدی و غر میزنه

خوب اگه اینجوری بهش بگو چرا زود شوهرم دادی که زود بچه دارنشم میخواستی نگهم داری تا ۳۰ سالگی که دیر ازدواج میکردم دیرم بچه دار میشدم تقصیر تو که من ازدواج کردم بچه دار شدم الانم غر میزنی اگرم من دوست داشتم ازدواج کنم تو بایستی اجازه نمیدادی مانع میشدی

خب من همیشه پیش مامانم بودم خرید و اینا میخواست هرچی بود منو صدا میکرد ولی دو سه بار که گفتم نمیتونم ...

چه بد! ببخشید درکش برام سخته 

نمیدونم چی بگم واقعا 

خوبه آدم کمک باشه ولی دیگه این شدت توقع .....

مگه خواهر برادرت خیلی کوچیکن 

اصلا این بجه آمده تا به زندگی خودت برسی و توقع ها ازت کمتر بشه صلاح آمدنش معلومه واقعا

دقیقا...همه مادربزرگ دارن بچه منم مادربزرگ داره...انقدر دلم واسش میسوزه بخدا! مادرم تا حالا کلا رسا ...

اخيييي ماشالاه چه اسم نازي داره خداحفظش كنه الهي نامدار باشه

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
خوب اگه اینجوری بهش بگو چرا زود شوهرم دادی که زود بچه دارنشم میخواستی نگهم داری تا ۳۰ سالگی که دیر ا ...

والا..خوبه خودش شوهرم داده. اوایل من ناراحت بودم دلداری میداد الان به بچه حسادت می‌کنه...بی انصافی واقعا..اون بچمه باید بهش برسم.

2706