2726

بچه ها من بچه اولم و الان حدود سه ساله ازدواج کردم. پسرم هم تازه دنیا اومده و‌دوماهشه. چون ناخواسته بود من تمام سعیم رو میکنم که فکرم رو درموردش مثبت نگه دارم و اینکه من خواهر و برادر کوچکتر از خودم دارم. از وقتی پسرم دنیا اومده هر روز مامانم زنگ می‌زنه و میگه که چرا بچه دار شدی؟ بچه چیه؟ خواهر برادرت پدر منو در آوردن و خلاصه همش میگه. کم کم دارم از بچه دار شدن پشیمون میشم. وااااقعا نمی‌دونم چیکار کنم نمی‌خوام اینجوری باشه ولی مادرم داره مادر بودن رو تو چشمم بد می‌کنه...یکی بیاد بگه چیکار کنم از دستش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالته؟ 

بچه نعمته خدا بهتون نعمت داده کفران نکنین 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728

باهاش بحث نکن فایده نداره . مادر منم وقتی می دید من زیاد به بچه ام می رسم می گفت از بچه کسی خیر ندیده خودتو هلاک نکن ( تیکه می انداخت) ولی من دلسرد نشدم . کاری که درسته بکن . وظیفه مادر عشق ورزیدن به بچه اشه

خداییش این دیگه خیلی ناشکری ِ 

مادر جایگاه والایی داره اما دلیل نمیشه بخاطر صحبتاش از نعمتی که داری غافل شی 

بنظرم حسابی به بچه ات عشق بده حتی جلوی مادرت قربون صدقه اش برو و دائما شکر خدا رو بکن 

اصلا دلم نمی‌خواد دومورد پسرم بد فکر کنم ولی کم کم دارم پشیمون میشم...خودمم بعد از زایمان افسردگی شدید گرفتم. تمام تلاشم رو میکنم که درمورد پسرم درست فکر کنم ولی دیگه دارم کم میارم و مادرم دائم درمورد بچه داری بد میگه  

واژه ناخواسته را از ذهنت پاک کن به جاش واژه خدا خواسته را جایگزین کن

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببين مادرت يا داره بهت حسادت ميكنه يا واقعا منظورش اينه كه از خواهر برادر مراقب ميكردي يه جاي يچه اوردن 

مه دو تاش واقعا بي إنصافيه 

اصلااا توجه نكن يه حرفاش 

او زندگيه خودت و داري و بلاخره بايد يه روز بچه مياوردي چه بهتر كه خدا خواسته باشه😁

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
زنگاشو حواب نده بگو نشنیدم نبودم شایلنت بود.دوری کن ازین ادمای سمی میخاد مامانت باشه یا هرکی .

آخه تا کی؟ باور کن بارها این کار رو کردم ولی پامیشه میاد خونه

بگو وقتی خدا برام خواسته حتما پر از خیر و صلاح هست برام الانم خیلی دوستش دارم و از وجودش لذت میبرم

واقعا هم همینطوره و من و همسرم عاشقانه پسرمون رو دوست داریم ولی شاید باورت نشه مادرم به نوه خودش حسادت می‌کنه!

بیست و یک...اتفاقا همش میگه که زود بچه دار شدی و غر میزنه

کاری به زود بودنش ندارم 

چون سنت کمه روت تاثیر میزاره

2706