2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام. طرح هر شهری که خودتون درخواست بدید میرید. بیمارستانهای دولتی با استخدامی وارد میشید اما خصوصی ...

اهان یعنی فرق نداره شهربزرگ یاکوچیک دیگه؟یعنی شهرخودمونم راحت می تونیم انتخاب کنیم؟ پزشکاروکه واسه طرحشون می فرستن شهرهای دورمن فکرمی کردم پیراپزشکی هاهم اونجورین بعدببخشیدبیمارستانای خصوصی استخدامشون رسمی میشه؟حقوقشون ازدولتی بیشتره؟...شرمنده واقعاسوالام زیادشد💖🌺

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
گاهی سرمیزنم ...موفق باشی ولی فعلا وقتتواینجورجاهاهدرنده اولویت کنکوره

بله

اما بیشتر فکرم درگیر پول درآوردنه  

پول برای ی مرد خیلی مهمه . نبودش آرامش را از آدم میگیره

کنکور هم که حتما باید فیزیوتراپی را بیارم 

سلامت باشید

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
2738
اهان یعنی فرق نداره شهربزرگ یاکوچیک دیگه؟یعنی شهرخودمونم راحت می تونیم انتخاب کنیم؟ پزشکاروکه واسه ط ...

بله شهر خودتونم میشه. نه توی طرح ما وضعمون از پزشکا بهتره . من خودم کرمان درس خوندم طرحمو تهران گذروندم. خیر بیمارستان خصوصی فقط استخدام قرارداری داره. دولتی استخدام رسمی و قراردادی و شرکتی داره. حقپق رسمی از همه بالاتره البته خصوصی هم حفوقش خوبه بستگی به شهرشو و درامد بیمارستان داره

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
بله شهر خودتونم میشه. نه توی طرح ما وضعمون از پزشکا بهتره . من خودم کرمان درس خوندم طرحمو تهران گذرو ...

اهان خیلی ممنونم ازتوضیحاتتون ببخشیدوقتتونوگرفتم🌺

ان شاالله یه بخت خوب و بدون پشیمونی روزی همه دخترای عزیز 

ان شالله

توروخدا دعایی نذری برارفع سنگینی بخت بلدین بگین انجام بدم؟ممنون میشم ازتون😔

میشه یه صلوات برابراورده شدن ارزوم بفرستین؟؟🥺😐❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
بله شهر خودتونم میشه. نه توی طرح ما وضعمون از پزشکا بهتره . من خودم کرمان درس خوندم طرحمو تهران گذرو ...

ببخشیدشرمنده یه سوال دیگه وقتی برای طرح مشغول میشیم امکان داره که بعدازتموم شدن طرح همون جااستخداممون کنن؟؟؟ 

2706