2752
2734

من از خودم میگم کلا 8 تا خواستگار داشتم . یکیش فامیل نزدیک بود و مثلا عاشق . یکی برادر هم کلاسیم بود . یکیش داداش دوست خواهرم بود   یکی برادر عروس خالم . پسر همسایه . پسر همکار پدرم . و دوتای دیگه همکار بودن که از طریق کار منو دیده بودن که هشتمی اوکی شد و ازدواج کردم . اینارا گفتم که بدونی معمولا کیا ممکنه آدمو زیر نظر بگیرن و کلا هرکسی که بخواد برای پسرش بره خواستگاری اول از همه اگر پسر کسی را مد نظر داشته باشه میگه و دوم تو فامیل میگردن بعد تو دوستای خواهرای داماد بعد همکار و ... . بنابراین هرچقدر شما روابط گسترده تری داشته باشی با آدمای خوب و خودت هم اهل دود و دم و پسر و ... نباشی مطمعنا خواستگارای بیشتر و بهتری میان . عروسای ماهم اولیش دوست خواهرم بود دومی که جدیدا عقد کردن دوست دوستم بود .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به خاطر همین میگن کارای مهمتونو تا انجام نشدن با بقیه در میون نزاریدوگرنه هیچ وقت درست پیش نمیرن

بخدا اصلا دیگ اعتمادی ب کسی نیست . بدی نکرده بودم بهشون

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731

یکی از آشناها اسمشو تو لیست دانشگاهشون داده هفته ای حداقل یه نفر میاد خونشون چه خواستگاراییم همشون تحصیل کرده خیلیاشونم قصد مهاجرت دارن ولی خب هیچ کدوم جور نشده واقعا باور دارم یه نفر یه خواستگار میاد همون قسمتشه یه نفر هزار تا واسش میاد ولی قسمتش نیست 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
به سلامتی ، موفق باشید       ( بخاط دانشگاه شما ) دانشگاه خواهرم که این طور هست ...

سلام. من چندین بار خیلی با شما تند و بد حرف زدم، الانم با دیدگاهاتون موافقتی ندارم ولی اون برخوردا هم به نظرم پرخاشگرانه و اشتباه بوده. متاسفم و عذر می خوام.

یکی از آشناها اسمشو تو لیست دانشگاهشون داده هفته ای حداقل یه نفر میاد خونشون چه خواستگاراییم همشون ت ...

یعنی چی  اسمشو به لیست دانشگاه داده🤔🤔🤔🤔

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 
خانومای گل من میخوام چله سوره طه بردارم به نیت ۴۰ دخترخانوم مجرد. اگه مایلید اسمتونو بهم بگید که به ...

برای من هم بگید ولی مطمئن باشیدبرای نیت قشنگ تون خدااول مشکل خودتون روحل میکنه