2733
2734
جناب فک میکنم نمیدونی ایران زندگی میکنیم من نگفتم همه بخاطر پول این افراد رو میخوان بلکه منظورم اینه ...

😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 هر چیزیو ک شما فرمودید باور کنید منم گفتم.... اول گفتم بحث مالی هم ی ویژگی خوبه برای دختر اونم امروزه دوما من نگفتم الزاما هر کی معلم و پرستار و شاغل نیست تو خونه باباش افتاده و سرش تو گوشیه. مگه نگفتم اون کسی ک درس خونده وتلاش کرده برام قابل احترامه شما ک میگی اینجا ایرانه و فلان منم گفتم شرایط برای هر کسی فرق می کنه       من زود قضاوت کردم یا شما؟؟؟؟ اینم ک گفتم معلمی بخاطر عزت و احترام و ذات کار معلمیه ... خداروشکر شخصیت من جوری شکل گرفته اگه بخوام با دختری باشم و منت پولشو برخم بکشه اونروز روز ننگ منه.. من از 18 سالگی توی غربت هم کار کردم هم درس خوندم و جوری سختی کشیدم و تربیت شدم که خیلیا تصورشونم نمی تونن کنن... در ضمن خیلیا ممکنه درس خونده و تحصیلکرده باشن ولی نفهم باشن کاری به دکتر و مهندس بودنم نداره....... خیلی چیزا باید تو وجود ادم باشه اکتسابی نی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله همه این علایم رو خواهر منم داشت ایشون بیشتر به اختلال دو قطبی میخوره. چون اسکیزوفرنی ها خیلی در ...

عزیزم

خواهرتون با شوک و مصرف دارو و آمپول

میل جنسی دارد؟

آخه همسر من صفر هست

کاملا بیحس

عزیزم خواهرتون با شوک و مصرف دارو و آمپول میل جنسی دارد؟ آخه همسر من صفر هست کاملا بیحس

خواهر من مجرده. بعد شوک درمانی یک سال کامل دارو بخوره و قطع کنه. الانم سالم سالمه. فقط یک آمپول فلوآنوکسل برای برنگشتن بیماری ماهی یکبار میزنه. بله خودش میگه میل جنسی داره. اما با نماز و ایمان به خدا کنترل میکنه مثل همه دخترای مجرد. و ۳۱ سالشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
من همه پست های شمارو خوندم واقعا همچین پسری کم پیدا میشه...من اینده شمارو خیلی روشن میبینم...ایشالا ...

ممنونم لطف دارید

نظر شما خوبی خودتون را میرسونه 

وظیفه مو انجام میدم به عنوان یک آدم و بعد انسان و بعد هم مرد

تن شما سالم دلتون خوش 

ان شاء الله شما هم بهترین ها را کنار عزیزانتون تجربه کنید و همگی سلامت باشید و از بودن در کنار عزیزان خودتون لذت ببرید

در پناه خدا 

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
شماتو خانواده برتر هم هستی.😬😄؟

بله 

البته بهتره بگم بودم چون قبلا خیلی توی اون سایت میرم اما الآن کمتر شده

درگیر کار هم شدم علاوه بر کنکور و ی سری اینجا میزنم و ی سر خانواده برتر

هرچی خواستم توی گروه های تلگرام فعالیت کنم نشد .

خوشم نیومد از فضا

اینجا و خانواده برتر آدم های سالم تر و با شخصیتی هستند

تلگرام همه ش لاس ( با عرض معذرت )

شما عضو هستید توی خانواده برتر ؟

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
سلام. من چندین بار خیلی با شما تند و بد حرف زدم، الانم با دیدگاهاتون موافقتی ندارم ولی اون برخوردا ه ...

خواهش میکنم

اما من یادم نمیاد

ناراحت نشدم چون اگه شده بودم مسلما یادم مونده بود ، چون کاربرهایی که اینجا و یا خانواده برتر ناراحت شدم ازشون یادم نمیره حتی اگه چندین سال بگذره

میشه بپرسم با کدوم دیدگاه های من موافق نیستید ؟

و چرا ؟

من همه کتابامو خلاصه برداری کردم و فقط خلاصه هامو خوندم و خوب تست زدم. راز موفقیت خلاصه برداریرو خون ...

مرسی عزیزم😘😘

از الان خلاصه نویسی کنم؟

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
نمیدونم فاز اینا ک میگن من بابچه برام خواستگار پیدا میشه چیه خانمی ک ازدواج میکنه یا بچه داره کلا از ...

عزیزم فاز خاصی نداره من کاملا ابروها پر شده بود خودمم چادر ملی سر میکنم بچمم بغله زنداداشم بود اصلا خانمی که که ازم خواستگاری کرد باورش نشد فکر کرد الکی میگم اون بچه منه یه بارم حامله بودم ۴ ماهم بود معلوم نبود حامله ام دوتا خانم گیر داده بودن که شماره بدم