2733
2734
مدرک دانشگاهی مرتبط بارشته یا هر مدرکی؟

نه منظورم معتبر مثل پرستاری و مامایی اینا اما با مدرک هایی که بیرون میدن مثل نسخه خوانی و دستیار دندانپزشک میتونید برید دندانپزشکی و داروخانه کار کنید

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
ببخشیدیه سوال وقتی کارشناسی تموم شدبایدازمون استخدامی بدین تااستخدام بیمارستان شین؟؟یکیم این که واسه ...

سلام. طرح هر شهری که خودتون درخواست بدید میرید. بیمارستانهای دولتی با استخدامی وارد میشید اما خصوصی ها نیاز نداره میرید درخواست میدید داشته باشن میگیرن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه داستان پرماجرایی😂 اتفاقا ماهم اوایل آشنایی پیام که میدادیم دعوامون میشد حتی یه سری دیگه نزدیک بو ...

ما خداروشکر زندگی با عشق و قشنگی داشتیم جوری که هر روز بیشتر عاشق هم میشیدیم و از باهم بودن لذت میبردیم فقط از وقتی باردار شدم و کرونا اومده به کل زندگیمون بهم ریخته 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2731
۱.دخترها اسقتلال مالی داشته باشید که ناچار نشید از ترس فقر پای یک زندگی بد و آسیب زننده بمونید ۲. ت ...

یه سوال از لحاظ جنسی توی ازدواج سنتی چه طوری میشه شناخت؟ معمولا آقایون توی کلام اغراق میکنن

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖

من خیلی خوشگلم قدم بلنده..خیلی نازم... اما اصلا خاستگار نداشتم.... 

فقط یکی اونم فامیل ک زنش شدم... 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

من توسن کم ازدواج کردم از10سالگی  خواستگار فراوان داشتم

دلیلش قیافه جلب توجه کننده فقط وفقط 

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

نوه عمم خیلی اوکی نبود حالا از هر لحاظ

ولی با مامانش هی میرفت مسجد ده تا ده تا خواستگار براش میومد الان بچه داره

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

سلام. وقتی شما روی خودتون کار کنید و در سطح انرژی و مدار بالاتری قرار داشته باشین، فارغ از اینکه در چه موقعیت اجتماعی ، ظاهری ، خانوادگی و مالی هستین ، موقعیت های عالی براتون اتفاق میفته‌ و صد البته که این کار کردن زحمت داره و نتایج عالی اون بر روی همه ی ابعاد زندگی هست. به نظرم هر خانمی باید روی عزت نفس ، زنانگی ، جذابیت درون (سطح اترژی) ، اهداف و خود دوستی کار کنه. 

ضمنا قبل از اینکه دنبال مرد رویاهات باشی ، دختر رویاهاتو بساز 💪👊 اون موقع هست که هیچ کس این دختر رویایی و ارزشمند رو از دست نمی ده 

هر جا که جا شدی ، لزوما آن جایی نیست که به آن تعلق داری...جای خودت را در این جهان پیدا کن 

خواستگار زیاد داشتن خیلی مهم نیست . من یه خواعر دارم که از ۱۸ سالگی تا الان که ۳۶ سالشه تقرسبا هر ۶ ماه یه خواستگار سمج داره که اکثرشون هم پسرهای خوبی بودن ولی هنوز مجرده 

نمیتونه انتخاب کنه و دل ببنده !!

نه رفت و آمد نه ولی خانواده سرشناسی هستیم تو شهر خیلی آشنا داریم و خیلیا هم میشناسنمون

خب ی علت دیگم هس گاهی بعضیا اجازنمیدن بخورشون بیان خواستگاری مثلا میگن ازمابالاترن جواب نمیدن درصورتی ک شاید مورد پسند واقع بشن .اینام هس عزیزم

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
2706