2737
2739
عنوان

سیلی های محکم بعد۸ماه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 40181 بازدید | 298 پست

ببین من اولین بار شوهرم روم دست بلند فقط قهر کردم و  اینا و بعدش فکر کردم به جای این بچه بازیا بشینم حرف بزنم. نشستم صحبت کردم مشکلم حل شد و لی هنوزم که هنوزه یادم میفته دلم میگیره و اینم بگم که دیگ دست روم بلند نکرده....سعی کن عصبی که میشه دورش نباشی اون خودش اروم میشه.بعد حرف بزن

اگه اومد گفت بخشید تو هم بخشیدی مطمعن باش ماه دیگه بازم همین تاپیک رو می زنی خواهر من از من کوچیکتره ...

الهی آمین

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه تا آخر عمرت میخوای کتک بخوری و پیش بچه هات هم که بیان حقیر بشی قهر کن و شام و ناهار نخور .

ولی اگه میخوای یه ظالم پرورش ندی زنگ بزن پدر و مادرت حتما بیان از کبو دیاتم عکس بگیر .

ببین گلم تاوقتی مظلوم نباشع ظالم به وجود نمیاد .پدر مادرت هم اومدن برو شکایت کن چون شوهرت حتما اختلال شخصیتی داره و باید درمان بشع .خیلی غیر عادیه .

خانووووما بهتون پیشنهاد میکنم حتما فیلم سینمایی سیلی رو ببینین

تربیت مرد رو یاد بگیرین

و محکم بودن یک زن رو

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت
2740

اخه سرچی بوده؟من پیش اومد وسط دعوا بامشت کوبید رو انگشتم الان انگشتم خم نمیشه ...ولی خب از اون ب بعد خیلی رعایت میکنه موقع دعواحواسش هس دس روم بلند نکنه و خودمم مقصر بودم چون خیلی بد برخورد کردم 

عکس بگیر از صورتت مدرک جمع کن جلوش محکم وایس نزار ادامه پیدا کنه خیلی سخته حستو درک میکنم

مردها بیشترشون موجودات کثیفی هستن دلم میخواد مردهایی ک دست روزنشون بلند میکنن اینقدر بزنم ک مثل سگ واق واق کنن 

زدو خورد رو هیچ جوره نمیشه توجیه کرد و از حرفم اشتباه برداشت نکنید ولی این مسائل رو اینجوری نمیشه سنجید من تو جواب دوستان دیدم گفتن با این وحشی چجوری زندگی می کنی؟!! و این قضاوت سریع دوستان خیلی برای من جالب بود!

این موارد رو نمیشه اینجوری قضاوت کرد و فقط خودتون می تونید ریشه مسئله رو پیدا کنید و ببینید این برخورد از کجا آب می خوره و راه حلش چیه.

نیاز به کمک داری حتما برو پیش یه مشاور

ببین فامیل ما ترسید از شوهرش جدا بشه الان 60 سالشه با اینکه سالهاست شوهرش فوت شده هم خودش مشکل روانی پیدا کرده هم بچه هاش. تا بچه نیاوردی یه تصمیم محکم بگیر و اول از همه هم برو پزشک قانونی

شالهای پاییزی و شیک با قیمت مناسب   Shal_lili