2737
2739
عنوان

سیلی های محکم بعد۸ماه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 40181 بازدید | 298 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ازش نگذره چجوری با یه حیوون وحشی زندگی میکنی؟من باشم اول میرم سر مادرش دادوبیداد میکنم بعدش زنگ میزنم مامان بابام کامل بهشون خبر میدم از سیر تا پیاز

بعدش شکایت میکنم

بعدش درخواست طلاق و مهریه مو میگیرم

🧍🏻‍♀️=🧍‍♂️
2728
خب شما هم کارت بد بوده ولی مجوز زدن نیست . مردا خیلی حساسن بگی جراتشو نداری ولی خیلی سفت و سخت بگیر. ...

آخ منم همینممم 😅

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ............ برای فرج خیلی دعا کنید ............. درمون همه ی دردهامون فرج آقاست ... 💓💓💓
2738

واسه زندگی با شریکت از غریبه ها نظر میخوای؟ مگه گروه تلگرامیه که جداشه با یه دعوا 

عزیزم برو پیش مشاور و اینکه سکوت و قهر و بی محلی بهترین راه که بیاد به پات بی افته نه جنگ و دعوا و دادگاه و پزشک قانونی!

خب شما هم کارت بد بوده ولی مجوز زدن نیست . مردا خیلی حساسن بگی جراتشو نداری ولی خیلی سفت و سخت بگیر. ...

دقیقامنم اینطوریم مردارونبایدعصبانی کنی قلاشوهرمنم چن باردست روم بلندکردبعداکه کارمون به جاهای باریک کشیدگفتم اصلاترسی ندارم که منوبزنی چون ایندفه یه راست میرم پزشکی قانونی شکایت میکنم جدی هم بودم الان داره میبینه واقعاقصدم همینه جلوی خودشومیگیره چون میدونه گرون تموم میشه براش مهریه مومیزارم اجرا۴۵۰ تا😂😂😂

اون خانم هایی که میگن اگه مرد روت دست بلند کرد باید فقط ازش طلاق گرفت واقعا فازشون چیه.مردا یا شکنجه ...

نخوردی اینجوری میگی یه باربزنه شخصیتت خوردبشه اونموقع میفهمی چی میگن درسته نبایدطلاق گرفت ولی اینجوریم نبایدادامه داد