2737
2739
عنوان

سیلی های محکم بعد۸ماه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 40181 بازدید | 298 پست

دلیل رو بی خیال

به هیچ دلیلی حق چنین کاری رو نداشته

برو پزشکی قانونی و شکایت کن

فعلا جدا نشو

اما شکایت کن 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه مشاوره رایگان میخوای میتونی بیای به هم پیام بدیم خواهرم کلا در مرود همین مسائل خوانوادگی انلاین چت میکنه ، کاملا رایگانه و هیچ پولی دریافت نمیکنه تا الان چند نفر رو از طلاق حتمی منصرف کرده 

2728

عزیزم نذار روش بهت باز سه من موفق قهر وقهر بازی نیستم ولی در چنین شرایطی بروشهرتون وبه خانوادت بگو ازت حمایت کنن من مشاور خانواده هستم در مادرت باید محکم لزتونحمایت کنن وتا نیومده دنبالتون‌وعذز خواهیحضوری نکرده متعهد نداده باهاش برنگردین هیچ مردی حق نداری دست رو خانمش بلند کنه

2740

اما نذار این رفتارها براش ادی بشه بیخبر پاشو برو شهرتون پدر مادر برادر کسی که حمایتگر خوبیه رودرجریان بذار زنگ بزنن وبهش تذکر سفت و سخت بدن ویگن اجازه نمیدم برگردی تا نیاد عذرخواهی نکنه وقول نده به سادگی برنگردی وبگین با تکرار دوباره برگشتی پرکار نیست  تهدید همیشه جواب میده

اما نذار این رفتارها براش ادی بشه بیخبر پاشو برو شهرتون پدر مادر برادر کسی که حمایتگر خوبیه رودرجریا ...

تاپیک برا 4سال پیشع😂😂😂اسی الان بغل همسرش خوابیده اصلا این تاپیک و این داستان یادش نیس

🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
زنگ بزن به بابات که به پدرشوهرت زنگ بزنن بگن اگه بلایی سردخترم بیاد  مقصر پسرته .بعدشم بگو بیان ...

تاپیک برا 4سال پیشع😂😂😂اسی الان بغل همسرش خوابیده اصلا این تاپیک و این داستان یادش نیس

🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی)