2737
2734
عنوان

سیلی های محکم بعد۸ماه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 40181 بازدید | 298 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تایپینگ قبلی گفتم دلیلشوسری چی الکی گفت میزنمت گفتم جرئت شونداری بلندشدسیلی های محکم زدبهم تندتند

خب چرا گفتی جرعتشو نداری؟ اینجوری غرور مرد جریهه دار میشه باید میگفتی نه شوهر من اونجور ادمی نیست دلش نمیاد منو بزنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
ببین هیچ وقت به مرد نگو جرات نداری اتفاقا منم پارسال به شوهرم گفتم جرات نداری.وایسادم جلوش گفتم اگه ...

قبول ندارم . من دقیقا شوهرم گفت میزنم گفتم جرات نداری مرد نیستی اگه نزنی .دستهاش رو پشتش قفل کرده بود بهم که دستش بلند نشه میگفت بزنم که بری شکایت کنی؟

باید جوری قاطع باشی که تحت هیچ شرایطی دست بلند نکنه 

استارتر شما هم بلند شو برو پزشک قانونی و‌بعدش مستقیم خونه پدرت . تا تعهد نداده تا صدبار به گه خوردن نیفتاده برنگرد بذار بیاد جلوی خانواده ات شرم و خجالت رو تحمل کنه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738

سلام مامانا. مامانايي که نوزاد و کوچولو دارن، يه پست ديدم انواع لباس هاي نوزاد به همراه تخفيف ها و حراج هاي خوب زده بود.من ديدم خوشم اومد.گفتم اينجا لينکشو بزارم دوست داشتيد بريد ببينيد:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=150002044

اون خانم هایی که میگن اگه مرد روت دست بلند کرد باید فقط ازش طلاق گرفت واقعا فازشون چیه.مردا یا شکنجه جسمی میکنن یا شکنجه روحی.خود من شوهرم ۸ سال ازدواج کردیم تا حالا دست روم بلند نکرده ولی تا دلتون بخارد من و شکنجه روحی داده.بعضی وقتا میگم کاش میزد تو دهنم ولی اینجوری قلبمو نمیشکوند.

رو این حساب میگم اینجوری باشه همه باید طلاق بگیریم چون یا شکنجه جسمی دیدیم یا روحی یا هر دوش

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭