2733
2734
عنوان

کدبانوهای عزیز ناهار چی میخواید درست کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 134 پست
مشکل با درست کردنش نیست مشکل ما با چی پختنه😁 قدیما همش ابگوشت میذاشتن  انواع ابگوشتای محلی خو ...

شوهر من که کلا غذای آبکی اصلا نمیخوره حالا چند وقت بود می‌گفت تخم مرغ به معده م نمیسازه مقاومت کردم وگرنه اونم حذف میکرد .😂😂😂😂

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
همش ک ب عهده یک نفر نبود دخترای بیواره از هفت سالکی اشپزی میکردن از پنج سالگی بچه کوچیکتر از خودشونو ...

درسته بابا و عموهای منم از سن ۲۰ سالگی بنایی میکردن یعنی اونزمانها بچه ها زودتر اماده میشدن برای کار و زودتر کار یاد میگرفتن همینطور دخترا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا لاقل کار کردن و سن پیری مریض شدن الان جوانای ما همگی مریضن اصلا معلوم نیست ب سن پیری برسن یا نه

قبول دارم ولی نوع مریضیام فرق کرده اونا الان کمر درد و پادرد دارن ولی جوونا الان با مریضیای وحشتناکی روبه رو هستن بیشترشم بخاطر مواد خوراکی ناسالم و تراریخته س

به امید روزای بهتر❤
چیکار میکنید ماکارونیتون رنگش نارنجی رنگ میشه.

من موقعی که آب جوش میاد میخوام ماکارونی رو.بریزم تو آب،اول یه عالمه زردچوبه میریزم بعد ماکارونی رو میریزم😁😁 قشنگ رنگ میگیره

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
2742
من میزنم ولی خوش رنگ نمیشه

رب فراوون بزن وقتی ابکش کردی. اب ماکارونیت رفت من سس سالاد الویه رو دارم دوتا قاشق به تمام ماکارونیم میزنم بعد مواد و لایه لایه میریزم چند دفعه اخر اینکارو کردم خیلی خوب شده اصلا خمیر نشده و سس ماکارونی خیلی خوشرنگ رو ماکارونی هست و نارنحی بودنشو حفظ کرده ،مارک ماکارونیمن ساوین هست خیلی خوشمزه. میشه امتحان کن

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
مشکل با درست کردنش نیست مشکل ما با چی پختنه😁 قدیما همش ابگوشت میذاشتن  انواع ابگوشتای محلی خو ...

اره والا قدیمیا هرچی میذاشتن جلوشون با لذت میخوردن الان صدتا ایراد میگیرن

نمیدونم غذاهای قدیم خوشمزه بودن یا چی

چیکار میکنید ماکارونیتون رنگش نارنجی رنگ میشه.

به قابلمه آبی که رشته های ماکارونی داخلش هستن و داره می جوشه    به اون آب زرد چوبه بریز   حالا هر چفدر که دوست داری خوشرنگتر بشه  بیشتر بریز   یواش یواش دستت میاد چقدر

من گوشتشو دارم اما لوبیا از دیشب نذاشتم خیس بخوره اشکالی نداره؟

هروقت دیرتونه برا حبوبات بزارید یه پنج دقیقه رو گاز چندتا جوش بزنه زیرش خاموش کن درب بزار تا یه ساعت انگار دوازده ساعت نم بوده هم زود پخته میشه هم نفخش گرفته میشه البته اب اولش رو بیرون بریزی

خدایا ممنونم اینقدر دوستم داری...عاشقتم من که....  
2738
شوهر من که کلا غذای آبکی اصلا نمیخوره حالا چند وقت بود می‌گفت تخم مرغ به معده م نمیسازه مقاومت کردم ...

بازم خوبه مقاومت کردی😂 منم عدس پلو دوست دارم همسرم دوست نداره پاشم برم درست کنم  والا گشنشون باشه میخورن😂 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
قبول دارم ولی نوع مریضیام فرق کرده اونا الان کمر درد و پادرد دارن ولی جوونا الان با مریضیای وحشتناکی ...

مشکل قدیمیا بخاطر کار زیادشون بود یعنی اگه یکمی احتیاط میکردن احتمالا اون پا درد و کمر دردم نداشتن اما الان از بیست سالگی شروع میشه معده درد روده درد سر درد مشکلات قلبی و و و 

قدیمیا سرشونو با گل میشستن تازه اونم سالی ب ماه حموم میکردن موهاشون انقد پرپشت بود شونه نمیرفت لاش الان همه ریزش مو دارن 

بازم خوبه مقاومت کردی😂 منم عدس پلو دوست دارم همسرم دوست نداره پاشم برم درست کنم  والا گشنشون ب ...

والله دیگه هفته ای دوهفته یکبار یه تخم مرغ و گوجه یا املت که خوبه دیگه .تازه چند روز پیش گفتم کشک بخریم کشک بادمجونم درست کنیم میگه من دوست ندارم منم گفتم ولی من دوست دارم غذاهای آش و سوپی نمی‌خوری این به اون در .😂😂😂امروزم غذای مورد علاقه ش و درست میکنم کشک بادمجوووووون

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
همین من وقتی عروس شدم شوهرم میگه تو چقدر غذا بلدی مامان من کلا غذاهاش به سر هفته نمی کشید تکراری میش ...

چه غذاهایی میپزی لطفا لیستشونو بزار

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
2706