2752
2734
عنوان

کدبانوهای عزیز ناهار چی میخواید درست کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 134 پست
فدات این روزای نزدیک به زایمانت سعی کن ابگوشت و اش ماش بخوری شیر داشته باشی من نمیتونستم بخورم ماه ا ...

ممنون از راهنماییت

ابگوشتی خیلی نیستم مرسی عزیزم

ولی ناهارا بزور بهم برگ و ماهیچه میدن

از وقتی

بستنی دلستر برگ ماهیچه

دیگه خالم از گوشت داره بهم میخوره

منتظرم بدنیا بیاد دیگه گوشت نخورم🙈🤣🤣

ولی بازم بچم وزن نکرفت

جفتم جفت خوبی نیست

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون از راهنماییت ابگوشتی خیلی نیستم مرسی عزیزم ولی ناهارا بزور بهم برگ و ماهیچه میدن از وقتی ب ...

منم ویار گوشت داشتم الان پسرم 15 ماهشه هنوز ماهیچه نخوردم با این که قبل حاملگی عاشق گوشت بودم...ان شالله به سلامتی فارغ بشی

دردم از یارست و درمان نیز هم
بیشتر غذاشون گوشت بوده چون دامدار بودن همیشه گوشت موجود بوده قبول دارم ذائقه ها هم عوض شدن

مامان خودم بخدا یادمه ۱۲پامیشد کباب درس میکرد ۱۲/۳۰میخوردیم گوشت همیشه حرف اولومیزد

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
یکی از مشکلات اینروزهای دختران سرزمینم آماده کردن غذای روزانه اس نمیدونم قدیما زنها چطوری هم دامدار ...

مشکل با درست کردنش نیست مشکل ما با چی پختنه😁

قدیما همش ابگوشت میذاشتن  انواع ابگوشتای محلی خودشون ولی الان شوهرا و بچها همه غذایی نمیخورن ،نهایتا دوهفته ایی یبار ابگوشت 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
بخاطری فشار کاری زیادی که روشون بود همه علیل و مریضن مادربزرگ من الان باید کمکش کنی که بتونه پاشه دس ...

اونا لاقل کار کردن و سن پیری مریض شدن الان جوانای ما همگی مریضن اصلا معلوم نیست ب سن پیری برسن یا نه

2706