2726
عنوان

اقدامی های زمستان ۱۴۰۱ ببعد😬

87522 بازدید | 8959 پست

سلام دوستان🤩

نمیدونم چرا تاپیک اقدامیای دی ماه قفل شد و ترکید😐🙃

لطفا گزارش نزنید😉

خوشکل خانومای اقدامی خودتون رو مفید مختصر با جزئیات😬 معرفی کنید

ان شالله ک همگی مامان خانمای ۱۴۰۲ بشیم ب زودی😍🤩

توکل بر خدا

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️

اون قبلیه اسم و‌عنوانش یهویی شد اینو زدم، بیاین اینجا🙄🥸

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️

منم یک عدد اقدامی ام

ماه سومم نتیجه نداد بعد پریودی میرم تو ماه چهارم

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@فصل_بهار_زیباست    

@ماهایاااااااا    

@آناهیتا98    

@taranehss    

@عروسک_زنجبیلی    

هرکدوم بچه هارو میتونید تگ کنید

2728
منم یک عدد اقدامی ام ماه سومم نتیجه نداد بعد پریودی میرم تو ماه چهارم

تو همینجوری مثل برق ادامه بده 😬ان شالله ب زودی نتیجه مثبت میگیری❤️

تو همینجوری مثل برق ادامه بده 😬ان شالله ب زودی نتیجه مثبت میگیری❤️

انشالله

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚

@fafo    

@فصل_بهار_زیباست     @ماهایاااااااا     @آناهیتا98     @taran ...

ممول و بارانو خاطره رو نتونستم تگ کنم

سلام عزیزم. اع حیف شد. من سیو میکنم این تایپیکو

اره واقعا حیف شد

اونهمه اطلاعاتمون پرید😶

واقعا کنجکاوم بدونم چرا قفل شد

چیشد پس تو قبلی تازه داشتم درد دل می‌کردم😁

عزیزم😂

نگران نباش ان شالله مثبت شدی دیگ😍

استرس میدی ب خودت ک چی!!!

ان شالله هیچ مشکلی پیش نمیاد

خوش بین باش، توکل کن ب خدا

مرسی عزیزم لطفا دعا کن برام گلم 🙏❤️

چشم اگر قابل باش حتما

نگران نباش

ان شالله هرچی خیرو صلاحته همون میشه

ان شاالله باردار بشین بسلامتی 

مطالب تاپیک منو بخونید برای تقویت و زود باردار شدن 

و اگه میخوای بچت تو فامیل تک باشه مطالب تاپیک منو بخون و انجام بده تو زیبایی و هوش و اخلاق و.....

فقط تو خوردن چیزی زیاده روی نکن ⛔️🚫

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9996537/خانم-های-باردار-یا-هرکی-میخواد-درینده-بارداراسارتر برو این مطالبو بخون 👆👆🚫

الان این کارارو کنی نصف راهو رفتی 

من چون میخواستم بچم تو همه چی سر باشه به خودم سختی دادم ولی الان نتیجه شوکه میبینم افتخار میکنم.. هرجا میرم همه میگن وای چه بچه های قشنگی 

تازه میگم کاش اون روزایی هم که تنبلی میکردم نمیخوردم یا نمیخوندم اون دعا های مخصوص کاش انجام می‌دادم

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706