2733
2739
عنوان

کدبانوهای عزیز ناهار چی میخواید درست کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 134 پست
یکی از مشکلات اینروزهای دختران سرزمینم آماده کردن غذای روزانه اس نمیدونم قدیما زنها چطوری هم دامدار ...

ما هم سرکار میریم هم درس میخونیم هم بچه داری می کنیم هم بیش از پنجاه در صد بار زندگی رو به دوش می کشیم هم غذا میپزیم ...

دردم از یارست و درمان نیز هم
الان باید غذا بخوری جون داشته باشی از نی نی نگهداری کنی ...حوصلتم نمیکشه یکم گوشت با پیاز و نخود بزا ...

گشنه نمیمونم عزیزم یا مامانم میفرسته

یا همسرم از بیزون میگیره

ممنونم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل داری عزیزم. نی نی میگه فدام نشو خالیخالی من ماکارونی میدوس اعتقاد دارم زیر بارون عصر جمعه و س ...

اره پلی کیستیکم 

مرسی عزیزم یه دنیا ممنونت میشم⁦♥️⁩

به نی نی بگو اگه دختریا پسرخاله دار شدی برات یه قابلمه بزرگ ماکارونی میپزم😅

2731
یکی از مشکلات اینروزهای دختران سرزمینم آماده کردن غذای روزانه اس نمیدونم قدیما زنها چطوری هم دامدار ...

اون موقع موبایل نبود   

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
عزیزم اون موقع غذا  بامجون گوجه سیبزمینی اتیشی ابدوغ خیار کشک  ماست  کره روغن&n ...

همین من وقتی عروس شدم شوهرم میگه تو چقدر غذا بلدی مامان من کلا غذاهاش به سر هفته نمی کشید تکراری میشد ولی من شاید 20 روز بگذره تا یه غذا رو دوباره بذارم 

2738
گشنه نمیمونم عزیزم یا مامانم میفرسته یا همسرم از بیزون میگیره ممنونم

فدات این روزای نزدیک به زایمانت سعی کن ابگوشت و اش ماش بخوری شیر داشته باشی من نمیتونستم بخورم ماه اخر رو ویار بودم اصلا شیر نداشتم همون هفته اول شیر خسکی شد

اره پلی کیستیکم  مرسی عزیزم یه دنیا ممنونت میشم⁦♥️⁩ به نی نی بگو اگه دختریا پسرخاله دار شدی ب ...

میگه خاله جون من اسفند بدنیا میام خاله ام ان شاءالله سال دیگه اسفند نی نی شو بغل میکنه

مامانم نمیدونم دختری یاپسر فقط بدون من خیلی دوست دارم.ان شاءالله که سلامت باشی
همین من وقتی عروس شدم شوهرم میگه تو چقدر غذا بلدی مامان من کلا غذاهاش به سر هفته نمی کشید تکراری میش ...

دقیقا شوهر منم میگ من خیلی از غذا ها رو بعد ازدواج خوردم مامانم هر روز قیمه .قرمه قیمه .قرمه 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
کل مایحتاجشونم خودشون درست میکردن کره پنیر روغن مربا حبوبات و فلانشونم که خودشون میکاشتن حتی پشمای ...

بخاطری فشار کاری زیادی که روشون بود همه علیل و مریضن مادربزرگ من الان باید کمکش کنی که بتونه پاشه دستشویی بره بنده خدا

به امید روزای بهتر❤

همش ک ب عهده یک نفر نبود دخترای بیواره از هفت سالکی اشپزی میکردن از پنج سالگی بچه کوچیکتر از خودشونو نگه میداشتن تو هشت سالگی تماااام کارای خونه رو یاد گرفته بودن من یادمه مادربزرگم میکف کل خونه داری ب عهده اون و خاله مامانم بوده مادرشونم از صبح ک بیدار میشده فقط فرش میبافته تاااا شب

2706