2733
2734
عنوان

کدبانوهای عزیز ناهار چی میخواید درست کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 134 پست
یکی از مشکلات اینروزهای دختران سرزمینم آماده کردن غذای روزانه اس نمیدونم قدیما زنها چطوری هم دامدار ...

نسل به نسل فرق میکنه.. الان اگه خونه مادرشوهرم باشم و خودش نباشه .. خواهرشوهرم میزاره از گشنگی هلاک شم منم تنهایی نمیتونم اونجا آشپزی کنم حتما باید یکی باشه وسایل در اختیارم بزاره

آقا نمیبخشم نی نیم ماکارونی خاله تومبون پز خواس 

فدای نی نی بشم من😍😍

ان شاءالله صحیح و سالم بیاد بغلت

آبجی برای منم دعا میکنی خدا یه نگاهی بهم بکنه باردار شم؟ دوساله اقدامم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه غذاشونم رواتیش میپختن

کل مایحتاجشونم خودشون درست میکردن

کره پنیر روغن مربا حبوبات و فلانشونم که خودشون میکاشتن حتی پشمای گوسفندارو تبدیل به نخ میکردن زمستونا لباس بافتنی میبافتن واقعا ها ادم میمونه چه شکلی اینهمه کار میکردن 🤔

2731
میشه سبزی آش رو بگی 

همون سبزی دیگ آشهاست جعفری تره شوید اسفناج گشنیز 

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
پس احتمالا خانوما تنبل شدن 😆😆

بخدا خیلی چیزاشون خوب بود غذاهاشون همه طبیعی بود نه مثل الآن که دست رو هر چی میذاری سرطان زاست.انرژیشون زیاد بود .همه ش تو طبیعت بودن الآن ما جمع شدیم تو چهار دیواری 

بچه هاشونو از اول صبح میفرستادن بیرون بازی کنن ما یدونه باشگاه و مهد میذاشتیم که اونم خداروشکر کنسله فعلا

الآنم هستن خانومایی که با وجود بچه و کار خونه یا درس میخونن یا شاغلن و....... ای خدا 

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
2738
پس احتمالا خانوما تنبل شدن 😆😆

ن بابا اونها آب خالی هم میخوردن سالم بودن مثل الان ک همه چی مصنوعی وشیمیایی وهورپونی شده جوونای الان خیلی مظلومن و ظلم شده بهشون

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
فدای نی نی بشم من😍😍 ان شاءالله صحیح و سالم بیاد بغلت آبجی برای منم دعا میکنی خدا یه نگاهی بهم بک ...

مشکل داری عزیزم.

نی نی میگه فدام نشو خالیخالی من ماکارونی میدوس

اعتقاد دارم زیر بارون عصر جمعه و ساعت ۲نصف شب دعا کنی برآورده میشه.ان شاءالله برات این جمعه دعامیکنم

مامانم نمیدونم دختری یاپسر فقط بدون من خیلی دوست دارم.ان شاءالله که سلامت باشی

ما دیشب رفتیم پیتزا بخریم شوهرم گرسنه بوده برای ۲نفر ۳تا پیتزا گرفته😒😒😒😒😒

فک کنم امشب شامم پیتزا بمونه😄😄😄😄

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
یکی از مشکلات اینروزهای دختران سرزمینم آماده کردن غذای روزانه اس نمیدونم قدیما زنها چطوری هم دامدار ...

عزیزم اون موقع غذا 

بامجون گوجه سیبزمینی اتیشی

ابدوغ خیار

کشک 

ماست 

کره

روغن 

گوشت کبابی 

اینا بوده حالا خودمون هرروز اینا رو بدیم شوهرمون میخوره؟

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706