2737
2734
عنوان

کسی هست اینجا همزاد داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 66 پست
خب حالا چرا بنظرتون یک موجود سیاه اومد تو خواب مامانم چون برامون یک جادو درست کردن به نام سحر السود ...

من تازه ازدواج کردم یکی بهم دعا داد گفت واسه خوشبختی منم ازش انتظار نداشتم قبول کردم بعد اون هرشب یکی میومد لباس سیاه اما شکل شوهرم کاری کرده بود نزدیک شوهرم نمی‌رفتم میگفتم تو جنی بعد لباس سفید میومد رو مبل می‌نشست لبخند میزد شوهرم به مامانم گفت چقد گریه میکنم میترسم مامانم بیچاره ترسیده بود گفتن دعایی شدی یادم اومد دعایع طرف ودادم مامانم گفتم فلانی داده بازش کردم سوره قرآن بود که پاره بود بردن سید اون گفت بندازین بره من واسش دعا میکنم به خدا از پیش سید اومدیم من اون سیاه ودیدم رو موتور نشسته بود لبخند زد وبای بای کرد،،،دیگع ندیدم

من تازه ازدواج کردم یکی بهم دعا داد گفت واسه خوشبختی منم ازش انتظار نداشتم قبول کردم بعد اون هرشب یک ...

بله میدونی چرا ؟

چون اونا طلسم بودن خوب این طلسم محبته که وقتی زمانش بگذره برعکس میشه باعث نفرت . ترس . بی خوابی . توهم و....

کاربری دست دو نفر 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم مهم نيست كه تو با اون رابطه داشته باشي يا نه همين كه برات دعا بگيره موكل دعا مياد اذيتت ميكنه ...

خدا لعنتشون کنه،،اره منم تا ظهر می‌خوابید م دقیقا ساعت ده تا یازده ظهر میومد هر روز ،،،هر کاریم میکردم نخوابم نمیشد تا مامانم رفت پیش سید دعا کرد دیگه نیومد،،اما یه بار مثل شوهرم میومد من باهاش حرف میزدم اوت لبخند میزد جواب نمی‌داد یهو میوند رو گلوم مینشست

2728
بله میدونی چرا ؟ چون اونا طلسم بودن خوب این طلسم محبته که وقتی زمانش بگذره برعکس میشه باعث نفرت . ت ...

یعنی چی؟؟یعنی واقعا واسه خیر خواهی از رو نادانی این کارو کرده بود؟؟خدا بهم رحم کرد فهمیدم 

عزيزم تنها چيزي كه طلسم و باطل ميكنه ناس و فلق 

خوندم ناس و فلق و هر چی که فکرشو بکنی ولی اون طلسم از نوع نجس بود باید با نجاستی که باهاش درست شده باطل میشد رفتیم یه جا باطل کرد برامون 

کاربری دست دو نفر 
2740
خدا لعنتشون کنه،،اره منم تا ظهر می‌خوابید م دقیقا ساعت ده تا یازده ظهر میومد هر روز ،،،هر کاریم میکر ...

فقط ناس و فلق و هر روز بخون تو خونت فوت كن 

چهارگوشه قرآن و بزن تو آب تو چهارگوشه خونت بريز 

مشكلاتت حل ميشه

فقط خداااا نگذره از آدمهاي كه با زندگي مردممممم اينطوررر بازي ميكنن 

خدا لعنتشون كنه

یعنی چی؟؟یعنی واقعا واسه خیر خواهی از رو نادانی این کارو کرده بود؟؟خدا بهم رحم کرد فهمیدم 

یعنی اویل زندگیت شوهرتو میپرستیدی ولی کم کم متوجه شدی دیگه ازش متنفری خیلی از طلسم زمان مشخصی دارن 

کاربری دست دو نفر 
خوندم ناس و فلق و هر چی که فکرشو بکنی ولی اون طلسم از نوع نجس بود باید با نجاستی که باهاش درست شده ب ...

ما یه سید خوب تو شهرمونه دعا میگیره خدایی واسه اینکه جنگم نشه نمیگه جادو یا طلسم خودش بی سروصدا باطل می‌کنه پولم نمیگیره

خوندم ناس و فلق و هر چی که فکرشو بکنی ولی اون طلسم از نوع نجس بود باید با نجاستی که باهاش درست شده ب ...

آره راس ميگي بعضي از طلسم و رو بايد باطل كني

ميدونم فكرشو بكن من مادرشوهرم موهامو ورداشته بود من و طلسم كرده بود بيشرف

ما یه سید خوب تو شهرمونه دعا میگیره خدایی واسه اینکه جنگم نشه نمیگه جادو یا طلسم خودش بی سروصدا باطل ...

اره انشالله عاقبت بخیر بشه ادم مومنیه و سر ش تو کار خودش گرمه

کاربری دست دو نفر 
آره راس ميگي بعضي از طلسم و رو بايد باطل كني ميدونم فكرشو بكن من مادرشوهرم موهامو ورداشته بود من و ...

وای وای طلسم مو خیلی بده 

خانما ازمن به شما نصیحت خییییلی مواظب ناخن . لباس . مو خودتون باشین که اگه با اینا براتون درست کنن مخصوصا لباس رسما بدبخت میشین 

کاربری دست دو نفر 
2706