2752
2734
بنظرم آدم تو هر سنی اشتباهاتی داره  شاید کمتر بشه  اما صفر مطلق نمیشه  من خودم رفت ...

خودم از اینکه اینطورم راضی نیستم 

گاهی فکر میکنم کاش اینقدر سختی نمیکشیدم و همون دختر قبل بودم من بشدت آدم ساده ای بودم و کلی سختی کشیدم این مدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سن جسم ۱۸ سن روحی و فکری ۸۰،،۹۰ 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

۲۲

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

یه مواقع هم ۲ سال

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

خودم ۲۲, سالمه حس میکنم هنوز تو ۱۸ سالگی هستم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بسلامتی بدنیا اومدن نینیم صلوات بفرستی؟ لایکم کن منم برات میفرستم 🙂 مرسی ⁦❤️⁩
۳۱ سال تمام ، تازه وارد ۳۲ شدم  از نظر عقلی ۶۰ سال یا شاید بیشتر باشم

ای جانم هم سنیم ک🌹🤩

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

۲۱ سالمه 

ازنظر عقلی ۳۰

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

کودک درونم ۴سالشه عقلمم ۶۵سالشه بازنشسته شده 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞