2733
2734
عنوان

کسی هست اینجا همزاد داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 66 پست

من مادرشوهر اعتماد دارم خواهرشواهرامم از لحاظ دعا وجادو اینا می‌دونم اهلش نیستن وخداترسن اما آدم از کسی میخوره که باورش نمیشه من وقتی فکر میکنم نه دشمنی با اون طرف داشتم نهدهمسنش بودم اصلا هیچ آزار واسش نداشتم واقعا هیچ وقت دلیلش ونفهمیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای طلسم مو خیلی بده  خانما ازمن به شما نصیحت خییییلی مواظب ناخن . لباس . مو خودتون باشین ...

آره خيلييي بد بود من همش عصبي بودم حالم بد بود

ميخواست منو ازچشم شوهرم بندازه كه نامزديمون بهم بخوره

خاك توسرش منو شوهرم همش باهم دعوا ميكرديم

بدن درد هنش مريض تا اين كه شبا تو خواب ميپريدم

رفتم ي جاي بهم گفتم رفتم اونجا بهم گفت مادرشوهرت اين كارو كرده موهاتو برداشته ديگه به خواست خدا باطلش كرديم

موهامو اوردن به خودم دادن گليييي بود تو خاك بود

ولي حالم خوب شد

اما از اون به بعد هنش تنم ميلرزه كه يك وقت دوباره نگيره برامون چيز خورمون نكنه

اما به هدفش نرسيد چون ما ازدواج كرديم

و اينم بدونيد هيچ وقت اين آدمهاي بد به هدفشون نميرسنن بلكه اين دعاهاي كه ميگيرن سر خودشون مياد

2728
آره خيلييي بد بود من همش عصبي بودم حالم بد بود ميخواست منو ازچشم شوهرم بندازه كه نامزديمون بهم بخور ...

اخه چرا با زندگی پسرش بازی میکنه من هرکی برام دعا درست کنه یا میخواد درست کنه میبینم همین الان که دارم تایپ میکنم مثل یه فیلم میبینم کسی که برام دعا درست میکنه زنه یا مرده اشنا یا غریبه 

کاربری دست دو نفر