2737
2739
عنوان

کسی هست اینجا همزاد داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 66 پست
همزاد دو نوع داریم یکی مومن و خوب که از اینده میگه و همیشه خوبتونو میخواد که معمولا لباس سبز یا سفید ...

وای من دوتاش داشتم سفیده میومد لبخند میزد من میترسیدم از دوتاش قیافشون مثل هم بود فقط یکی سیاه یکی سفید اما سیاه اذیتم میکرد من همیشه فکر میکردم بعد اذیت لباس عوض می‌کنه لبخند میزنه مسخرم می‌کنه،،،وای خداروشکر رفتن دیگه دیوونم کرده بودن

خداروشکر مامان منم داشت از نوع بد خوب بعد به خواب مامانم اومد به صورت جبرئیل علیه السلام به مامانم گ ...

یعنی چی بد و خوب ؟من خوابم از اینده میگه و درست میشن ولی اینی ک دیدم ظاهرش وحشتناک بود

دریای غم ساحل ندارد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می‌نشست دقیقا رو گلوم تا خفگی آدم می‌ره تمام صداهای اطراف ومیتونی بشنوی اما نمیشه داد بزنی ،،ماله تو ...

عزيزم اين همزاد نيست براتون دعاي بد گرفتن اين موكل اون دعاس كه مياد اذيتتون ميكنه

2731

خلاصه من همزاد خوب دارم ینی همزاد سید مومن خانمه خانما معمولا خیلی کمن مثل فرشته اس ادمو اذیت نمیکنه خب تو خواب دیدم فرشته ام بهم گف پاشو حال مامانت بده تا رفتم دیدم مامانم انگار داره خفه میشه اسم داره خودش و میلرزه و گریه میکنه گفتم مامان چیشده گف فلان دیدم و... 

کاربری دست دو نفر 
عزيزم اين همزاد نيست براتون دعاي بد گرفتن اين موكل اون دعاس كه مياد اذيتتون ميكنه

واقعا؟؟اخه چرا ؟نمیدونم من واسه دعا به کسی شک ندارم ولی سید رفتم گفت همزاد دارین ،،،ولی ماله خودم سه سال پیش یه نفر واسم دعا گرفت که حتی فهمیدم کیه وکلی جنگ ودعوا داشتیم بعد اون هیچ رابطه باهاش نداشتم اما شوهرم نمی‌دونم 

2740
یا خداااا.... شاید تلقین میکنی به خودت !!🤔

نه چون یبارم دیدم خواهرم برگشته ب زبون خودمون  بهم میگه مدفوع سگ  مدفوع سگ بعدش من انقد ازش ناراحت شدم بعد رفتم با یکی صحبت کردم گفتم میبینی حالت خواب زده بهم فش میده گفت فحش نبوده مدفوع سگ ربط داره ب دعا و جادو کلا این چند وقته اتفاق عجیب واسم زیاددمیفتخ

دریای غم ساحل ندارد  

خب حالا چرا بنظرتون یک موجود سیاه اومد تو خواب مامانم چون برامون یک جادو درست کردن به نام سحر السود چون جنه رنگش سیاه بود بعد که دیدم اینجوریه یه مامانم از ترس نمیخوابید هی وصیت میکرد بعد جالب میدیمش جنه رو بهمون میخنده اصن یه وضعی اعصابم خداب شد اون جنه نمیتونست نزدیک من شه چون حفاظ داشتم خوب چاقو زاشتم زیر بالشت مادرم سوره یاسین رو پلی کردم با صدای بلند تو خونه قران زاشتم تو اتاق باز بمونه مامانم یهوو اروم شد خوابید اون جنه هم رف 

کاربری دست دو نفر 
یا خداااا.... شاید تلقین میکنی به خودت !!🤔

ببین این نیست که تکون بخوری وقتی خوابی یکی میاد تو خواب اذیتت می‌کنه در صورتی که به همه چیز آگاهی قشنگ صدا وحرکات اطراف ومتوجه میشی اما نمیتونی حرف بزنی

واقعا؟؟اخه چرا ؟نمیدونم من واسه دعا به کسی شک ندارم ولی سید رفتم گفت همزاد دارین ،،،ولی ماله خودم سه ...

عزيزم مهم نيست كه تو با اون رابطه داشته باشي يا نه

همين كه برات دعا بگيره موكل دعا مياد اذيتت ميكنه

خيليي سال پيش من خيليي كوچيك بودم مامانمم

همين اتفاق شما براش ميفتاد

يكي از درو خونمون ميومد توو تمام در اتاقارو باز ميكرد در ويترين و باز ميكرد بعد ميفتاد رو مامانممم ميخواست مامانمو خفه كنه همه ي اين چيزاي كه شما گفتي مامانمم تجربه كرده بعد مامانم بيچاره شبا ميترسيد بخوابه چون اون موكل سر ساعت ميومد تا اين كه مثل شما از يكي پرسيد گفت يك نفر براتون دعا گرفته اين موكل اين دعاس كه مامور شده شمارو اذيت كنه ديگه ما از اون خونه رفتيم ديگه به مامانم گفت همش ناس و فلق آيت الكرسي بخون كه خداروشكر حل شد

براي همين از تجربه خانوادگي خودم گفتم كه مثل شما بود بدونيد اون موكل دعاي بدِ

2706