2733
2734
عنوان

به جز خدا کسیو ندارم... فقط چند دقیقه وقت بزارید برام

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 54 پست

مشخصه ادم تحصیل کرده و بادرکی هستید

ان شاءالله اون چیزی ک شما میخواید بشه همین طور هرچی خیره و قسمتتونه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هرطوری هست ازش دل بکن اگر وافعا دوسش داری فراموشش کن اینطوز که معلوم پدره خیلی تعصبی دلت که نمیخواد همون بلایی که سر رومینا و ریحانه ..... خیلی دخترای دیکه که به جرم‌عاشقی قربانی تعصبات پدرشون شدن همون بلا سرش بیاد سخت ولی برای خودش عقب بکش  بگو پشیمون شدم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ای بابا چه بد نمیتونی فراموشش کنی؟ 

تاحالا کسیو تو زندگیم به خوبی این دختر نداشتم

اگه فراموشش کنم، خودمم باید برا همیشه فراموش کنم

اصلا مهم من نیستم

مهم اونه

اگه پا پس بکشم دلش بشکنه نتونه ب کسی اعتماد کنه چی؟!!!

اگرم پا پیش بزارم اوضاع براش بدتر بشه چی؟!!!

وگرنه نه از تهدید میترسم نه از مرگ

مرگ و زندگی دست خداست

اما جایی گیر کردم که نمیتونم تصمیم بگیرم

من رو خودم میتونم ریسک کنم...من به درک

اما رو کسی که از تهه دلم دوسش دارم چجوری ریسک کنم؟!!!

هر طایفه ای ز من گمانی دارد،من زانِ خودم،چنان که هستم...هستم
2728

براتون از ته دل دعا کردم وآیه الکرسی خوندم انشالا خدا هرچی صلاح میدونه همون بشه

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه

من خودم ب درد اون دختر سالهاست دچارم... شاید دختره از لحاظ جسمی دیگه ازار نبینه اما تاابد روح و روانش هر لحظه شکنجش میدن ... اون دست نکشیده شما هم یکم بیشتر تلاش کن فقط رفتن دم در خونشون کافی نیست اگر واقعا عاشقی... واسطه بفرست سادات بفرست ... در خونه رو بارها و بارها بزن.... کتک بخور تلاش کن و کنار همه اینها سوره ی نور رو بخون ...

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2738

من کل متنتون رو نخوندم ولی متوجه شدم که پدر دختر خانم موافق نیست

از شما خواهش میکنم این رابطه رو کش ندید چون اگر به ازدواج هم ختم بشه کینه های این دوران توی دلتون هست و رابطه ها به مشکل میخوره

من خودم زخم خورده این مورد هستم و تجربه ۱۳ سال زندگیم این موضوع هست😔😔

من قشنگ اون دخترو درک میکنم چون دیدم از نزدیک همچین اتفاقاتیو ولی اینکه شما بری بهش بگی  ترسیدی ...

ممنون از درک و همدلیتون

منم ی طرف فکرم همینه

من به کنار...من خودمو میتونم تحمل کنم

اما اگه دلش بشکنه و هیچوقت نتونه به کسی اعتماد کنه...مسئولش منم!!!

این بخشیدنی نیست.

تاحالا کسیو تو زندگیم به خوبی این دختر نداشتم اگه فراموشش کنم، خودمم باید برا همیشه فراموش کنم اصل ...

عاشقیو همین سختیاش. .

شاید چند باری بری خواستگاری پدرشون هم راضی بشن 

وقتی دختر خانم از عشقتون حمایت کردن 

بنظرم پشتشو خالی نکنی بهتره 

من خودم ب درد اون دختر سالهاست دچارم... شاید دختره از لحاظ جسمی دیگه ازار نبینه اما تاابد روح و روان ...

ممنون از وقتی که گذاشتید

باور کنید من حاضرم هزار بار کتک بخورم

درسته به حرف نیست، اما حاضرم هر بلایی سرم میاد بیاد، من از مرگ نمیترسم چون دست خداست

اما نمیدونم به چه سراطی مستقیم هستن که از همون راه وارد عمل بشم که کسی که دوسش دارم کمترین صدمه رو ببینه

ممنون از شما

حتما میخونم

عاشقیو همین سختیاش. . شاید چند باری بری خواستگاری پدرشون هم راضی بشن  وقتی دختر خانم از عشقتو ...

ممنون از وقتی که گذاشتید

به هیچ عنوان حاضر نیستم پشتشو خالی کنم

وقتی به من اعتماد کرده جواب اعتمادشو شده باشه با زندگیم میدم

اما فقط میخوام بهترین تصمیم رو بگیرم و از راهیی وارد شم و ادامه بدم که بهش آسیب نزنن بیشتر از این

چه شرایط بدی خب دختره که میدونست به غریبه دختر بده نیستن مرگش چی بود با شما دوست شد

ممنون از وقت با ارزشتون

منتهی قضاوت نکنید...عشق وقت و موقعیت مکانی نمیشناسه!!!

جای سرزنش نداره کسی که عاشقه!!!

بهرحال ممنون از نظرتون

2706