2737
2734
عنوان

به جز خدا کسیو ندارم... فقط چند دقیقه وقت بزارید برام

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 54 پست
رسمشونه عزیزم رسسسمممم

چه ربطی داره تا کی اخه؟ یه نفر باید این رسم مزخرفو از بین ببره یا نه ما هم دقیقا همین رسمو داریم ولی اونی که قراره این رسمو از بین ببره منم و صددرصد هراتفاقی که بیوفته اینکارو میکنم چون خودمو اونقدری عاقل میدونم که بخام خودم انتخاب کنم همسر ایندمو اینجور خانواده ها باورشون اینه که اگه از اقوام باشه چون میشناسن طرفو میتونن تضمین کنن که پسر خوبی هست یا نه یا حتی میتونه دخترشونو خوشبخت کنه یا نه برا همین اگه کسی بجز فامیل یا همشهری بره خواستگاری دخترشون حتی یه تحقیق خشک و خالی ام نمیرن چون همه عالم و ادم بدن بجز خودشون ولی این واقعا دلیل نمیشه خیلی ها ادمایی هستند که خیلی خوب بلدن تظاهر کنند پس این ملاک نیست باید متوجه بشن که واقعا این رسم بیخودیه خیلیا هستند پسرخاله دخترخالن نامزد کردن ولی تو همون زمان نامزدی طلاق گرفتن مگه اینا همو نمیشناختن ؟ چرا میشناختن ولی زندگی خیلی فرق داره با اینکه دوبار طرفو تو جمع ببینی بگی اره فلانی خوبه امیدوارم روزی برسه که این رسم و رسوم دیکتاتورانه از بین بره 

عضو گروه رز ابی 💙وزن اولیه ۷۵💙وزن فعلی ۷۵ 💙وزن هدف ۷۱ 😊💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به شدت طرفدار تساوی حقوق زن و مرد هستم برادر خوش دختر غیر از خونواده خودشون گرفته!!! بهشون م ...

بالاخره از یه جایی باید شروع بشه تا این رسوم از بین برن و امیدوارم شما و این دخترخانم بتونید اینکارو کنید 

خودمم قراره شروع کننده باشم 😊

😶 یعنی عشق در یه نگاه بودین؟ به مرور ایجاد نشده عشق بین تون؟

نه در یک نگاه

اما خب کسی از فردای خودش خبر نداره

و هر کسی توقع و ایده آلهایی داره...

میشه کسی بخاطر دلش امید نداشته باشه که خدا کمکش کنه؟!!!

ماها همه انسانیم و آزاده و همه آرزوهای خودمونو داریم

خودش هم فک نمی‌کرد اینقدر پدرش غیر منطقی باشه!!!

هر طایفه ای ز من گمانی دارد،من زانِ خودم،چنان که هستم...هستم
2731
فقط چقد قشنگ نوشتی  انشا...به حق همین روز ک تولد امام هادیه به هم برسین وخوشبخت بشین

خدا خیرتون بده

ممنون برای دعای خوبتون

بالاخره از یه جایی باید شروع بشه تا این رسوم از بین برن و امیدوارم شما و این دخترخانم بتونید اینکارو ...

با حرفتون موافقم...اما با توجه به شرایط اجتماعی حال حاضر و نبوده سازمان های مردم نهاد...این شروعها خیلی سخته و بیشتر دخترا آسیب میبینن!!!

ظلمه بخدا

ظلمه آدما همدیگه رو تحت سلطه و کنترل خودشون بگیرن!!!

امیدوارم موفق باشید و براتون بهترینارو آرزو میکنم!

مطمئن باشید موفق میشید!!!

چه ربطی داره تا کی اخه؟ یه نفر باید این رسم مزخرفو از بین ببره یا نه ما هم دقیقا همین رسمو داریم ولی ...

لعنت به جهل

و لعنت به سرهایی که فقط جمجمه های تو خالی هستن!!!

امیدوارم تو این راه موفق و مصمم باشید چون همه باید به اینجا برسن که یک بار دارن زندگی میکنن....و اگه قراره این یک بار با اراده و تصمیم خودشون نباشه، از مرگ بی ارزش تر هست این زندگی

من ب شخصه از مرگ نمیترسم و تا تهه داستان پای عشقی که این وسط شکل گرفته وایمیستم...اول به احترامه دختری که عاشقش شدم، دوم به احترام عشقه توی سینه ی خودم.

با حرفتون موافقم...اما با توجه به شرایط اجتماعی حال حاضر و نبوده سازمان های مردم نهاد...این شروعها خ ...

اینطور آدما تا با چشم نبینن قبول نمیکنن که بخداااا بجز فامیل هم هستن پسرایی که واقعا خوب باشن یکی دوبار که ببینن اطرافیانشون با فامیل ازدواج کردن و از همون فامیل ضربه خوردن متوجه میشن 

درسته دخترا سختی میکشن اسیب میبینن ولی مطمئن باشید همه این سختی ها ارزش شیرینی بعدشو داره

ممنونم و همچنین شما 

2738
وقت بخیر بله من شنیدم کردها خیلی تعصب دارن که دخترشون رو فقط به کردها شوهر بدن چقدددد تلخ واقعا ن ...

درسته

من به مصلحت خدا معتقد و تسلیمم

استخاره هم گرفتم و هر سه بار خوب اومده

بهرحال ممنون از وقتی که گذاشتید

لعنت به جهل و لعنت به سرهایی که فقط جمجمه های تو خالی هستن!!! امیدوارم تو این راه موفق و مصمم ب ...

خیلی ممنونم قطعا مصمم هستم چون زمانی که وارد رابطه شدم میدونستم همچین رسمی هست ولی من دوست ندارم دیگران به جای من انتخاب کنن من انقدری شعور دارم که خودم طرف مقابلمو انتخاب کنه و تااخرش مصمم میمونم تا زمانی که به هم برسیم

شما بهترین کارو میکنید اون دختر هم وقتی ببینه تو هر شرایطی پشتش بودید شک نکنید با تمام وجودش برای شما میجنگه ولی اگه بخاید تنهاش بزارید شک نکنید خودشو لعنت میکنه بخاطره کتک هایی که بخاطره شما خورده 

فقط از خدا میخام کمکتون کنه هرچه سریعتر به خواستتون برسید و نزاره دوتا عاشق یک عمر در حسرت هم زندگی کنن و زندگیو شروع کنند که هیچ عشق و علاقه ای در آن وجود نداره