2737
2734

بله چرا که نه زیبا هستن واقعا با این اندام 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

اره

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من از زنهایی که جثه مردونه دارن خوشم نمیاد...زن باید ظریف باشه

آره اکثر اطرافیان منم نظرشون همینه

ولی به نظر من یکم عضله در حدی که مردونه نشه اشکالی نداره

من ازاین اندام برا زن بدم میاد زن باید ظریف باشه ،این انداما زن رو زمخت وخشن میکنه

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️

اگ با استرویید نباشه خیلی عالیه

ولی درصد چربی خانوما از ی مقداری پایینتر نمیاد و برای پایینتر اومدن از اون مقدار هورمون های زنانه دیگ کاراییشون مختل میشه.کسایی ک خیلی زیاد درصد چربی میارن پایین و سیک.س پک دارن ( البته هر سیک.س پکی هم نه.بستگی داره)  دیگ پریود نمیشن.

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
آره اکثر اطرافیان منم نظرشون همینه ولی به نظر من یکم عضله در حدی که مردونه نشه اشکالی نداره

سلیقست دیگه....مثلا خواهران منصوریان همشون هیکل های مردونه و ورزشکاری دارن من اصلا خوشم نمیاد

2740
اگ با استرویید نباشه خیلی عالیه ولی درصد چربی خانوما از ی مقداری پایینتر نمیاد و برای پایینتر اومدن ...

دقیقا 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
زن باید ظریف باشه  کوچیک  و جمع و جور باشه   مو بلند باشع  از سوسک بترسه ...

عجب معیار هایی😁

من کوچیک و جمع و جور نیستم متأسفانه قدم بلنده ولی بقیه موارد رو دارم 🤣

2706