2733
2739
عنوان

به جز خدا کسیو ندارم... فقط چند دقیقه وقت بزارید برام

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 54 پست
براتون از ته دل دعا کردم وآیه الکرسی خوندم انشالا خدا هرچی صلاح میدونه همون بشه

خدا خیرتون بده

خدا گره کار شما و همه رو باز کنه...منم کنار بقیه

هر طایفه ای ز من گمانی دارد،من زانِ خودم،چنان که هستم...هستم
تاحالا کسیو تو زندگیم به خوبی این دختر نداشتم اگه فراموشش کنم، خودمم باید برا همیشه فراموش کنم اصل ...

من دیدم که دارم میگم نکن اینکارو نگو بهش که ترسیدی یا چیزه دیگه ما هم خانوادمون همینطوریه بجز همشهری و فامیل دختر به اقوام دیگه نمیدن دخترخاله منم مثل همین دخترخانم به یه شخص  دیگه علاقه مند بود ولی شوهرخالم زنگ زد به بابای پسره و بهش گفت بگو پسرت دست از سر دخترم برداره داره نامزد میکنه ایشونم به پسرش گفته بود چیزی بگه به دخترخالم که کلا تموم بشه پسره هم اومده بود به دخترخالم گفته بود من هرچی خانوادم بگن همونه یعنی تو مهم نیستی همزمان با این اتفاقات یه نفر از اقوام رفت خواستگاری دخترخالم  و دخترخالم از روی لج قبول کرد الانم عقد کردن و نامزدن بااینکه ۵ ماه گذشته از زمان عقدشون ولی دخترخالم از نامزدش دوری میکنه ازش بدش میاد میگه وقتی باهام حرف میزنه حالم ازش بهم میخوره حتی از همون پسری هم که بهش علاقه مند بود بدش میاد میگه از اونم متنفرم ولی اینم نمیخامش ولی چه فایده که باید تحمل کنه

عضو گروه رز ابی 💙وزن اولیه ۷۵💙وزن فعلی ۷۵ 💙وزن هدف ۷۱ 😊💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا! بیچاره دختره عجب بابایی داره😟

چ بیچاره ای.رسم خودشونو میدونسته پس نباید وارد رابطه میشده.بیچاره پسره ک از همه جا بیخبر 

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
چ بیچاره ای.رسم خودشونو میدونسته پس نباید وارد رابطه میشده.بیچاره پسره ک از همه جا بیخبر 

چه ربطی داره حالا اگه این دختر یه پسر بود تو همون فامیل با همون رسم هردختری که میخاست از هر قومی عیبی نداشت ولی چون دختره حق انتخاب نداره؟ حق نداره با عشق زندگیشو شروع کنه ؟ چرا باید اجازه بدیم به جرم زن بودن قربانی خواسته های دیگران بشیم

من دیدم که دارم میگم نکن اینکارو نگو بهش که ترسیدی یا چیزه دیگه ما هم خانوادمون همینطوریه بجز همشهری ...

شده باشه تهش سرنوشت و عمری ک خدا ب من داده همینجا تموم بشه نمیزارم نا امید بشه

حضور من توی حس الانش تاثیر گذار بوده

و این تهه بی شرفی و نامردیه ی انسانه اگه بخوام تنهاش بزارم

انتهای مسیر همه ما به خدا و مرگ ختم میشه، پس تا تهش سعی میکنم مثل انسان و با احترام به روح خدا که توی تنم هست زندگی کنم...اما از انسانیت دست نکشم

چه ربطی داره حالا اگه این دختر یه پسر بود تو همون فامیل با همون رسم هردختری که میخاست از هر قومی عیب ...

رسمشونه عزیزم رسسسمممم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738

وقت بخیر

بله من شنیدم کردها خیلی تعصب دارن که دخترشون رو فقط به کردها شوهر بدن

چقدددد تلخ

واقعا ناراحت شدم براتون 

بنظرم دست نکشید یه مدت صبر کنید

و البته یک چیز خیلی مهممممممم

ببینید واقعا انسان از درک حکمت کارهای خدا عاجز و ناتوانه ... هیچ کار خدا بی حکمت نیسسسس

پس بنظرم اگر میخای دلت رو بخدا بسپار و استخاره بگیر که باید این راهو ادامه بدی یا خیررررر ولی دلت رو واقعاااا بخدا بده و توکل و اعتماد کن ‌‌‌‌‌‌‌

من استخاره کردم زندگیم از این رو به اون رو شد....

کار خدا رو نمیشه سر دراورد ....شاید صلاح در چیزی باشه که تو نمیفهمی یا نمیبینی ...

ممنون از وقتی که گذاشتید به هیچ عنوان حاضر نیستم پشتشو خالی کنم وقتی به من اعتماد کرده جواب اعت ...

درسته اما پدرش تهدید کرده شمارو فکر کنم برا ترسوندن شما گفته 

اما عمر  و جوونی خودتون مهمتره بنظرم 

هر چی خیره برادر عزیز 

انشالله به عشقت برسی. ...

شده باشه تهش سرنوشت و عمری ک خدا ب من داده همینجا تموم بشه نمیزارم نا امید بشه حضور من توی حس الانش ...

بهترینارو براتون ارزو میکنم انشاالله هرچه زودتر این سختیا تموم بشه و درکنار هم خوشبخت و سلامت باشید

چه ربطی داره حالا اگه این دختر یه پسر بود تو همون فامیل با همون رسم هردختری که میخاست از هر قومی عیب ...

من به شدت طرفدار تساوی حقوق زن و مرد هستم

برادر خوش دختر غیر از خونواده خودشون گرفته!!!

بهشون میگم چرا تو کار خدا دخالت میکنید؟؟؟!!!

مگه شما خدایی که بنده ش رو تحت کنترل گرفتی؟!!!

متاسفانه....نرود میخو آهنین در سنگ...

بهترینارو براتون ارزو میکنم انشاالله هرچه زودتر این سختیا تموم بشه و درکنار هم خوشبخت و سلامت باشید

خدا خیرتون بده بابت دعای خوبتون

ب امید خدا همیشه بهترینا براتون اتفاق بیفته

پدرش مذهبیه اگه اره برین مسجد محلشون از روحانی محل بخواین بیان باهاش حرف بزنن

نخیر اصلا‌ مذهبی نیست, فقط متعصب هست!!!

نمیدونم چی بگم  ختم صلوات براتون میزارم تو گروهم

خدا از بزرگی و معرفت کمتون نکنه...

ممنون از همدلیتون، هرچی از خدا میخواید بهتون بده

2706