2733
2734
منو چطور میبینه؟

دختر لجباز و طوری فقط حرف خودتو میزنی خخخخ

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی

و یک چیز دیگه بهتون بگم بچه ها..... من خودم حس ششمم خیلی قویه حالا اینجوری زیاد امتحان نکردم بدونم میشه یا نه ولی در کل همه ما چیزی رو قبول می کنیم و فک می کنیم درسته، که دوست داریم بشنویم

روی جذب انرژی مثبت بیشتر کار کنین بیشتر نتیجه می گیرین تا اینکه بخواین حس خودتون و دیگران رو از یه ادم ناشناس بپرسین و اونو مبنا قرار بدین. 

موفق باشین و همیشه شاد😍❤️

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشق آزادی...مانتو های گشاد جلو باز جدید دوست داری...مغروری...تو ظاهر لبخند میزنی و زرنگی...

وااای من خیلی محجبه م. تا حالا جلو باز نپوشیدم😂 خیلی هم ساده و خاکی ام و خنده هام از ته دل 

ولی بازم ممنون از وقتی که گذاشتی😍

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2731
وااای من خیلی محجبه م. تا حالا جلو باز نپوشیدم😂 خیلی هم ساده و خاکی ام و خنده هام از ته دل  و ...

خخخخخخ حدسه دیگه

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
جواب لطفااا🙏

جواب چی؟؟؟

2738
حس ات راجب من چبه؟

سنت پایینه...احساسی هستی قیافه ات با نمکه آدم دوست داره لپاتو بگیره تپل نیستی و مهربونی عاشق محبتای   هدیه هاییهویی و بی مناسبت ساده و هر چیزی رو تو قیافه ات بروز میدی

حس ششمی؟؟

فقط دلم بهم یه چیزایی میگه منم الان میگم علمی نیس که بگم مطمئنم

سنم ۲۴ اره دریت بود حدسات😀😀

😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰

2706