2752
2734
علاقه اش زیاده؟😢

علاقه همیشه بعد ارتباط زیاد میشه ولی وقتی یادت میفته لبخند میزنه 

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان شوهرم چه حسی بهم داره؟

تو دلش میگه این چی بود من گرفتم! 😅😂

شوخی کردم ناراحت نشیا.... 

😢دوست داره عمیق ولی زیاد واکنش نشون نمیده بفهمی 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2731
بگو درباره ی چی؟؟

درباره من و شخصیتم و اینکه من ذهنیتم چه جوره؟ چه جور ادمیم؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
حس شوهرم نسبت ب من چیه

ببین دوست داره ولی احساس میکنم ازت دلخوره انگار

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
مامانش دربارم چه فکری میکنه؟

یکم باهات گیره..... دلخوری چیزی ولی خوب میشه بعدا

درباره من و شخصیتم و اینکه من ذهنیتم چه جوره؟ چه جور ادمیم؟ 

عاشق آزادی...مانتو های گشاد جلو باز جدید دوست داری...مغروری...تو ظاهر لبخند میزنی و زرنگی...

2706