2737
2734
من این ماه حامله میشم؟

نمیخام ناراحت شی ولی حسم گفت نه....ولی ایشاالله که حامله ای گلم واسه منم دعا کن که این ماه حامله باشم

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من اقدام نکردم که پریودم فعلا ایشالا حامله باشی

من حدسم واسه بعد اقدامت بود دیگه احساسم گفت این ماه چیزی نیس 

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
برنامش برای تولدم چیه؟

نمیدونم ولی شاید یه سورپرایز دور از خانواده و جمع دوتایی

2731
خواهر شوهرم چه حسی داره بهم؟

مشکلی نداره باهات خوبه

و یک چیز دیگه بهتون بگم بچه ها..... من خودم حس ششمم خیلی قویه حالا اینجوری زیاد امتحان نکردم بدونم م ...

عزیزم میشه حست رو بهم بگی؟؟

من کی ازدواج میکنم؟؟یعنی کی میان جلو برای خواستگاری انشاالله؟؟