2737
2739

@سینوس    

@پارکر    

@omide_zahra_مهدی(_ع)_بیا    

@خوشبختs‍ 

@شانسی‍ 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

@خوشبختs‍ 

@fatme25    

@مامان3قلوها‍ 

@nazmehr‍ 

@ستاره___    

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@fafalo‍ 

@تیناز71‍ 

@7272    

@mahta7770‍ 

@مائده6525221‍ 

@بنده_حضرت_دوست‍ 

@ملکاجان‍ 

@مامان67‍ 

@نهم‍ 

@پانیذدخترپاییز‍ 

2731

@نیلی_83‍ 

@گل1یاس‍ 

@1زینب‍ 

@چمنگل‍ 

@کاشونی

@نفسممممممممممممم‍ 

@رزعشق‍ 

@mashkat777

@مهر_بانوr

@جانان_رستگار‍ 

@mahsaa78‍ 

@h_sadat

@دلسترانگور قرمز 

سلام گلم قبول باشه ... حاجتتون روا انشاءالله   الهی امین... من دعامیکنم به حق امام حسین ع به ...

الهی آمین

خدا از دلت بشنوه 

تروخدا سر نماز خیلی برام دعا کنید

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

عزیزم منم 200مرتبه صلوات میفرستم  هدیه به شهید حاج سعید سامانلو و شهید ابراهیم هادی انشالله که حاجت روا شید واسه حاجت روایی منم دعا کنید 

99/9/9اون خبرکه منتظرشم به من میرسه من مطمئنم میشه شما هم یک صلوات واسه حاجت دلم بفرستین. 😍😍😍😍😍😍
2738
@sayeh6859 ‍  @omide_zahra_مهدی(_ع)_بیا    

سلام عزیزم خوبین

ممنون... ۵۱۴ صلوات و سوره ی حششر

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

[QUOTE=148805591]عزیزم منم 200مرتبه صلوات میفرستم  هدیه به شهید حاج سعید سامانلو و شهید ابراهیم هادی انشالله که ...[/QUOT

سلام گلم قبول باشه انشاءالله  که حاجتتون روا. الهی امین.....التماس دعا. ....یاعلی....

سلام من ۱۰۰ صلوات و ۵ بار سوره قدر میخونم.التماس دعا

سلام گلم  خوبی. قبول باشه عزیزم

انشاءالله  که حاجت دلت روا بشه.  الهی امین...

سلام عزیزم خوبین ممنون... ۵۱۴ صلوات و سوره ی حششر  «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

سلام خواهرگلم.   خوبید عزیزم. چه خبر؟

مال شماهم قبول باشه انشاءالله   که حاجت دلت روا بشه ...الهی امین.....التماس دعا...

2706