2733
2734
عنوان

یعنی به قدری حالم از بابام بهم میخوره الان زدم زیره گریه صدای ناله شو..

| مشاهده متن کامل بحث + 4173 بازدید | 127 پست

خب تو اتاق با خواهر برادرت دوستانه جمع و جور تر بخوابین

مثلا اگه اونا تخت دارن تو هم تشک پهن کن یه گوشه اتاق

یا اگه راهرو تون جا داره اونجا بخواب

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
مامانم اصلا نمیذاره نزدیکه اتاقم بشم هلم میده عو میندازه بیرون

وا مگه میشه دیگه یه اتاق جای سه نفرو داره چی میشه مگه کنار هم بخوابید

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صاحب خونه بچه هست چون اونا وظیفه دارن مسکن تهیه کنن برای فرزند  دادگاهم همین حق رو میده. پدرش م ...

کی گفته بچه ست ؟؟ بچه تا یه سنی خونه پدر و مادره. موقعش برسه ازدواج میکنن میرن آخرش پدر و مادر میمونن. دادگاه هیچ حقی نمی‌ده تا زمانی که پدر و مادر زنده باشن. اگه کسی ناراحته به خاطر رفتار پدر و مادر یا باید مستقل بشه و بره از اون خونه. البته پدر و مادر اگه بخوان می تونن خودشونو اصلاح کنند که باعث آزار و اذیت بچه نشن. 

بخدا تبل هم میزنه تو اشپزخونه چندبار جیغ هم میزنم اخرش میپوکم از خنده 😅توروخدا سخت نگیر ،بابات رفیق ...

گلم فرق داره بعضی صداها رو اعصابم خورد میکنه وگرنه بقیه ناله کنن مشکلی نیست این هعی میگ آهههه آهههههه غلیظ واقعا بدم میاد خب بدن هر کس فرق داره

مستقل شو

دانشجوی شهرستانی بشو یا کار کردن تو شهر دیگه چطور نمیتونی؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
نه بابا بد دهنیو ایناشم که هیچی....بخدا نمیدونی چجوریم انگار میخ فرو کنن تو گوشم وقتی میشنوم میزنم ت ...

نقطه ضعفتو فهمیده از عمد انجام میده. دوتا تخت دوطبقه بذارید چهارتا بچه ها یجوری خودتونو تو اتاق جا کنید. اتاق بزرگتره رو شماها وردارید

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
کی گفته بچه ست ؟؟ بچه تا یه سنی خونه پدر و مادره. موقعش برسه ازدواج میکنن میرن آخرش پدر و مادر میمون ...

دختر تا همیشه پدر موظف هس براش خونه تهیه کنه نمیتونستی بدون دادگاهم حق میده ..اون موقع ک هوس بازی میکردن باید فکر اینام می‌کردند  پدر مادرم میتونن برن سالمندان وقتی پیر شدن

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
مامانم پرتم میکنه بیرون

وا خب نذار چه فرقی میکنی با اون یکی بچه هاش 

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
نه بابا بد دهنیو ایناشم که هیچی....بخدا نمیدونی چجوریم انگار میخ فرو کنن تو گوشم وقتی میشنوم میزنم ت ...

عزیزم فقط شوهر کردن مشکل رو حل میکنه🤦‍♀️چاره ای جز تحمل تا اون موقع رو نداری چندسالته؟🤷‍♀️😵‍💫

2706