2733
2734

سلام به کاربران عزیز و دوستان گلم وخواهرهای خوبم هرکی حاجت داره بیاد متوسل بشیم به اول

امام زمان (عج )و امام رضا ع وازجمله شهید ان شهید ابراهیم هادی و شهید سعیدسامانلو حاجت بگیرید..

میتونید به تعدادی که دوست دارید از 14000

تعدادی صلوات و یک سوره ای ازقران بردارید هدیه کنید  اول  از ائمه اطهار وشهدا ی عزیز..

من تاپیک قبلی نیت و نذر کردم .بسم الله..✋

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

بسم الله الرحمن الرحیم.🌹

الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم🌸

الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم🌸

الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🌸

الهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم🌸

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌸

الهم عجل لولیک الفرج🌸

الهم عجل لولیک الفرج 🌸

الهم عجل لولیک الفرج.🌸

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۰۰ تا میخونم التماس دعا😔

سلام گلم قبول باشه 

انشاءالله  که حاجت روا بشین. الهی امین...

۱۰۰ تا صلوات برمیدارم و یه سوره یاسین

لطفا واسه منم دعاکنید کنکور قبول بشم واینکه مشکل ازدواجمم برداشته بشه🙏🏻😔💔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

سلام التماس دعا . 

من یک ۱۴ تا برای یک حاجتم و یک ۱۴ تا برای یکی دیگه از حاجت هام و یک ۱۴ تام برای یک حاجت دیگم 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
۱۰۰ تا صلوات برمیدارم و یه سوره یاسین لطفا واسه منم دعاکنید کنکور قبول بشم واینکه مشکل ازدواجمم برد ...

سلام گلم خوبید قبول باشه 

انشاءالله  که حاجت روا بشین..الهی امین..

سلام گلم خوبید قبول باشه  انشاءالله  که حاجت روا بشین..الهی امین..

سلام خواهر جان😘❤

ممنونم عزیزم انشاالله حاجت رواییه خودت🌷🌷🌷🌷

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
سلام التماس دعا .  من یک ۱۴ تا برای یک حاجتم و یک ۱۴ تا برای یکی دیگه از حاجت هام و یک ۱۴ تام ...

سلام گلم ..مال شماهم قبول باشه 

انشاءالله  که حاجت روا بشین.  الهی  امین  .یاعلی..

سلام عزیزم 300 صلوات برمیدارم ان شاالله حاجاتتون برآورده به خیر بشه🌹

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
سلام خواهر جان😘❤ ممنونم عزیزم انشاالله حاجت رواییه خودت🌷🌷🌷🌷

مرسی عزیزم ...التماس دعا....

سلام عزیزم 300 صلوات برمیدارم ان شاالله حاجاتتون برآورده به خیر بشه🌹 اللهم عجل لولیک الفرج والعافی ...

سلام خواهر خوبم خوبی عزیزم چه خبر؟؟؟

نیستی کجایی هنوز امتحان دارید یا تمام شد آبجی 

گلم ...هرجاهستید سلامت و موفق باشید.

مال شماهم قبول باشه  حاجتتون روا انشاءالله 

الهی امین.....التماس دعا..✋

سلام گلم ..مال شماهم قبول باشه  انشاءالله  که حاجت روا بشین.  الهی  امین   ...

سلام عزیزم . ان شاالله ان شاالله مرسی عزیزم 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2706