2733
2739
۲۰۰ تا صلوات میفرستم

سلام گلم ..قبول باشه عیدتون هم مبارک باشه 

انشاءالله  که حاجت روا بشین.  الهی امین...

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.من۱۰۰ صلوات برای حاجت روایی تون میفرستم. لطفا شما هم دعا کنید من رو

سلام گلم قبول باشه ممنون عیدتون مبارک 

انشاءالله  که به خواسته دلت برسید ..الهی امین..

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2731
من ۱۰۰تا 

سلام گلم خوش آمدید ممنون که شرکت کردیدعیدتون  مبارک ....

انشاءالله  که به خواسته دلت برسید  الهی. امین...

۱۴ تا

سلام گلم ممنون که شرکت کردید عیدتون مبارک

انشاءالله  که حاجت دلت روا بشه. الهی امین.

۳۰۰ صلوات تو رو خدا برام دعا کنین خیلی شدید محتاجم به دعا

سلام گلم ..ممنون که شرکت کردیدعیدتون مبارک

انشاءالله  که حاجت دلت روا بشه........ الهی  امین.

۵۰۰صلوات توروخدا برام دعا کنین😔😔

سلام گلم. ..ممنون که شرکت کردید عیدتون مبارک

انشاءالله  که به خواسته دلت برسی....  الهی امین

2738
سلام گلم ..قبول باشه عیدتون هم مبارک باشه  انشاءالله  که حاجت روا بشین.  الهی امین.. ...

عید شماهم مبارک باشه ممنونم عزیزم اگه احیانا ختم داشتین صدام کنید باعث افتخاره شرکت در اینجور ختم ها

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
انشاءالله  به خواسته ات برسی..به امید خدا وبه حق حضرت علی ع که امروز روز عید است عیدتون مبارک

عیدشمام مبارک مهربون 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4891238/پيرو-تاپيك-قبلي-مربوط-به-توسل-به-قمر-بني-هااااشمزووود-بياين?postId=151218281