2733
2734
سلام خواهش میکنم ممنون بابت انرژی مثبت تاپیکت عید شما هم مبارک باشه بخاطر اینکه از وقتی خودم شناخت ...

عزیزم میدونم خیلی سختی کشیدی مشکل داشتید میدونم ولی از اون بالایی نامید نشو چون میخواد صبرمون امتحان میکنه ..نباید کم بیاری دیدید آخرین لحظه  ی که فکرمیکنی دیگه هیچی درست نمیشه یهویی خدادستون گرفته چون از ته دل خواستید که جز او خدایی یا کسی رو نداری پناه بده

منم خیلی مشکل دیدم سختی مریضی که من دارم

سالهاست..ولی برای حاجت روایی هردعایی و نذر ی

یاصلواتی یا سوره قرآن و ختم ها شرکت کردم که شاید این آخرین ختم حاجت روایی باشه ولی نبوده

منم نامید نشدم از رو نرفتم دوباره از اول دعا و ختم ها شرکت کردم هم خودم آروم میگیرم وهم به خدا نزدیکترم میدونم خدا میبینه بنده اش این همه تلاش میکنه سالها خسته نشده بالاخره خدا حاجت دلم میده ...خیلی خیلی امیدوارم..به شماهم میگم

امیدوار وصبور باشید مطمئن باشید به خواسته ات مرسی...بهت قول میدم شاید یکم دیر باشه.میرسی.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
ممنون مهربون  من شب قدر ازش یچیزی خواستم هنوز بهم نداده دعا کن  به بهترین شکل حاجتمو بده ...

انشاءالله.....یامولاعلی ادرکنی .....

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم میدونم خیلی سختی کشیدی مشکل داشتید میدونم ولی از اون بالایی نامید نشو چون میخواد صبرمون امتحان ...

ممنون  مهربون بابت دل گرمیت 

اره دقیقا تو مریصی ها فقط خدا بوده که کمکم کرده

منم مثل شما تو هر دعا ختم و....شرکت میکنم میگم شاید حاجت روا بشم ولی خب زندگیم به حای کشید که اصلا فکرشم نمیکردم چون من با این مشکلم دوبار زخم خورده بودم ولی بازم ته دلم روشنه میگم غیر ممکن خدا نخواد

ان شاالله شما هم به حاجت دلتون برسید🙏🙏🙏

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
ممنون  مهربون بابت دل گرمیت  اره دقیقا تو مریصی ها فقط خدا بوده که کمکم کرده منم مثل شما ...

مرسی عزیزم😘...انشاءالله  شماهم به حق امشب مولایمان حضرت علی ع حاجت دلت روا میشه 

مشکلات حل بشه وبه طریق معجزه وار حل بشه...

الهی امین.......یاعلی...✋✋✋✋

2731

سلام استارتر من 500صلواتم رو فرستادم 

و یک سوره از قرآن هم خوندم الهی که حاجت روا بشم

شمام واسم دعا کن دلت پاکه

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
سلام استارتر من 500صلواتم رو فرستادم  و یک سوره از قرآن هم خوندم الهی که حاجت روا بشم شمام وا ...

سلام...قبول باشه عزیزم..به چشم حتما دعات میکنم..خواستم دعات کنم..به کاربریتون لواشک ترش دعاکنم..یا اگر مقدور ه اسم کوچک تون بگین اگر نمتونید بگین حداقل در خواست دوستی بدم پی وی بهم بگو خواستم نماز شب بخونم اسمتون درقنوت بیارم انشاءالله  که هرچه از خدا خواستید برآورده بشه............الهی امین.

سلام...قبول باشه عزیزم..به چشم حتما دعات میکنم..خواستم دعات کنم..به کاربریتون لواشک ترش دعاکنم..یا ا ...

اسمم ساراست عزیزدلم

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
سلام...قبول باشه عزیزم..به چشم حتما دعات میکنم..خواستم دعات کنم..به کاربریتون لواشک ترش دعاکنم..یا ا ...

ممنونم خیلی لطف میکنی دعاکن خانوادم بزارن به عشقم برسم و دیگه مخالفت نکنن

اسمم ساراست عزیزدلم

باشه گلم سارا خانم حتما درنماز شب دعات میکنم..

ممنونم خیلی لطف میکنی دعاکن خانوادم بزارن به عشقم برسم و دیگه مخالفت نکنن

انشاءالله  به خواسته ات برسی..به امید خدا وبه حق حضرت علی ع که امروز روز عید است عیدتون مبارک

2706