2737
2739
چرا اقدام آخرت ساید به تخمکگذاری نرسه  ولی اقدام دوم ساعت چند بود؟؟

اقدام اول ک ۹سیکلم ۲نصفه شب 

۵مین پاهام بالا بود چون الکی بود اصلا نمیدونستم هیچی رو

اقدام دوم ۱۰سیکل ۸شب ... ک ۱۲ شب کیت زدم دوخط بود ....

اقدام سوم ۱۱سیکل ۶صب 

من میگم ۸اقدام کردم تا ۱۲ک دوخط بود این ۴ساعتش میمونه ۴ساعت دیگ ک اگ تخمکم قبل از ۴صب ازاد شده باشه اقدام دوم هم الکی بوده همون با اسپرمهای دو روز قبل لقاح پیدا کرده

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
اقدام اول ک ۹سیکلم ۲نصفه شب  ۵مین پاهام بالا بود چون الکی بود اصلا نمیدونستم هیچی رو اقدام دو ...

اولا لز کجا میدونس لقاح شده 

ثانیا اقدام دومت هم رسیده  به تخمک

منم اقدام سوم را نمیدونم رسیده یا نه ولی احتمال زیاد رسیده باشه 

ولی فکر نکنم لقاح شده باشه آخه هیچ علامای نداشتم و ندارم ته درد تخمدان و نه جیز دیگه اس 

توکل برخدا

انشااله هر چی خیره پیش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه تا اقدام رفتم اقدام آخرم قبلش کیت زدم همرنگ بود  عکسو ببین من 7شب کیت زدم یکی مونده به ...

برا  شما بنظرم ۳تا اقدام رسیده نهایت یکیش نرسیده باشه ولی برا من نه 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
اولا لز کجا میدونس لقاح شده  ثانیا اقدام دومت هم رسیده  به تخمک منم اقدام سوم را نمیدونم ...

چرا ۱۲ شب ۱۵سیکلت کیت نزدی

2731
اولا لز کجا میدونس لقاح شده  ثانیا اقدام دومت هم رسیده  به تخمک منم اقدام سوم را نمیدونم ...

از کجا معلوم اقدام دوم رسیده باشه اگ قبل ۴صب ازاد شده باشه چی

منظورم اینه اگ باردار بشم ب نفع دختر .... اگ‌نشم ک هیچ 

خب من این ماه فقط از دیشب سمت راستم سنگینه  دیشب درد میکرد الان سنگینه بعدش ماه های قبل اصلا درد نداشتم فک‌میکردم درد تخمک ولی مشکل روده دارم فک کنم چون دوسال فقط سمت راست شکمم اونم سمت چپ ناف بود ربطی  ب تخمک نداشت .... و اینک لقاح ک درد نداره اصلا ممکنه کلا علائم نداشته باشی هرکس بدنش ی نوع ... شما چند روز از اخرین اقدامت میگذره ....؟

2740
خب من این ماه فقط از دیشب سمت راستم سنگینه  دیشب درد میکرد الان سنگینه بعدش ماه های قبل اصلا در ...

چقدر بد توضیح دادم اه 

لوبیا ب من گفت چیا خوردی فولیت زود بالغ شده گفتم سه روز دوسین و ۸روز کاچی گفتم کاچی رو دخترطلام میخو ...

بله.من فقط ۲ روز تو پریودی آخرم خوردم .روزاول پریودی وآخرش.

ماه قبلش ۱۲سیکل کیتم رنگ گرفت ولی ماه اقدام ۱۰سیکل.

نمیدونم ازکاچی بوده جلو افتاده یانه ولی فکرمیکنم کیفیت وفولی بودن تخمکم ازکاچی بود.فولی ۲۲ داشتم.

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
بله.من فقط ۲ روز تو پریودی آخرم خوردم .روزاول پریودی وآخرش. ماه قبلش ۱۲سیکل کیتم رنگ گرفت ولی ماه ا ...

@لوبیا99 لوبیا99#  

کیت های ماه قبلت چند روز مثبت میموند؟ یادکه سه روز مثبت میموند؟ مثلا روز سوم منفی میشد درسته؟ ما ...

روز دوازده زدم.روز ۱۳ نزدم.روز ۱۴ مثبت بود واقدام کردم.روز ۱۵ کمرنگ تر شده بود که بازم اقدام کردم.ماه قبل ۱۴ مثبت شد وکلا منفی نشد تا اخرش.کلا دو ماه از کیت استفاده کردم و ماه دوم حامله شدم خداروشکر

[QUOTE=158734016]یعنی یکیش بعد ازاد شدن؟یا جفتش قبل ازاد شدن؟[/QUOTEاز روز ۱۲ کیت زدم.روز ۱۳ نزدم.روز ۱۴ زدم که مثبت بود و فرداش ۱۵ زدم و کمرنگ تر شده بود ۱۶ هم زدم که کلا کمرنگ شده بود.اقدامم شب ۱۴ و ۱۵ بود گلم

2706