2752
2734

من اگه کل درسارو بخونم بعد برای نمونه سوال بهتره فصل به فصل و درس به درس مال هرکتابو حل کنم و نکاتشو یادداشت کنم(سوال از کتابکارایی مث فرمول بیست یا بیست شو ماز یا منو درسام)یا اینکه از گوگل مال شهرهای مختلف نموته سوال پایان سال حل کنم؟یا هردو؟ممنون میشم اگه اطلاعی دارین بگین

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

سلام عزیزم بنده مشاور تحصیلی ام

نمونه سوالات شهرهای دیگه برای نهایی کارسازنیست

۲۰شو و نمونه سوالات نهایی سال های پیش رو حل کنید

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم بنده مشاور تحصیلی ام نمونه سوالات شهرهای دیگه برای نهایی کارسازنیست ۲۰شو و نمونه سوالات ...

ممنونم🤍

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
سلام عزیزم بنده مشاور تحصیلی ام نمونه سوالات شهرهای دیگه برای نهایی کارسازنیست ۲۰شو و نمونه سوالات ...

سلام ببخشید یه سوال داشتم

قسمت های حذف شده هم امکان داره سوالی ازشون بیاد؟مثلا از بیشتر بدانیم ها

اونارم محض اطمینان بخونم؟

سلام ببخشید یه سوال داشتم قسمت های حذف شده هم امکان داره سوالی ازشون بیاد؟مثلا از بیشتر بدانیم ها ...

معمولا خیرنمیاد احتیاجی به خواندن نیست

اما برای درک بهترمطالب کتاب پیشنهاد میکنم یکدور مطالعه وار درتایم استراحتتون بخونید 

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰
معمولا خیرنمیاد احتیاجی به خواندن نیست اما برای درک بهترمطالب کتاب پیشنهاد میکنم یکدور مطالعه وار د ...

ممنونم🤍

من یه سوال دارم دیپلم سال ۹۹گرفتم ترمیم کنم همه رو؟تراز این نمره ها با سال ۹۹خیلی فرق داره یعنی معدل ۱۵سال ۹۹ با معدل ۱۵امسال ترازش متفاوته؟

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

من خودم برای نهایی اینطوری میخوندم که اول کل کتاب رو میخوندم بعد یه دور کتاب رو دوره میکردم در آخر توی تایم اضافه و بخصوص صبح امتحان نمونه سوال میخوندم.زیاد به نمونه سوال اکتفا نکن که فقط بخوای نمونه سوال کارکنی چون سیستم آموزشی هربار تغییر میکنه و معلوم نیست قبلا اهداف اون ازمون ها برچه اساسی بوده اولیت رو اول با کتاب بزار.

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
من یه سوال دارم دیپلم سال ۹۹گرفتم ترمیم کنم همه رو؟تراز این نمره ها با سال ۹۹خیلی فرق داره یعنی معدل ...

همه رو نه مثلا هویت و سلامت و اینا که مهم نیست نیازی نیست .. به ضریب دروس نگاه کن . بله خیلی تفاوت می‌کنه با امسال 

سال پیش

معدل ۱۹.۴۱ نمی‌دونم چه سالی تراز ۹۵۰۰ میداد 

ولی معدل ۱۸.۹۱ سال ۱۴۰۲ تراز ۹۵۵۰ میداد ( دوستم )

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

سوال های فرمول بیست مناسب تره 

حتما پاسخنامه رو دقیق بررسی کن نحوه جواب دادن درست به سوالات رو بلد شو.

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
همه رو نه مثلا هویت و سلامت و اینا که مهم نیست نیازی نیست .. به ضریب دروس نگاه کن . بله خیلی تفاوت م ...

پس اینطوری باشه سال ۹۹انچنان ترازی نمی‌ده آخه من شرایط ترمیم ندارم چکار کنم

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
پس اینطوری باشه سال ۹۹انچنان ترازی نمی‌ده آخه من شرایط ترمیم ندارم چکار کنم

عیب ندارن عزیزم در عوض واسه کنکورت وقت بگذار .چون امسال زیاد زمان بین نهایی ها و کنکور نیست زیاد وقت بقیه هم ندارند پس با قدرت تیر رو آزمون بده 👌🏻

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟